Vítězem 2. kola se po sečtení všech druhů hlasů (internetových, emailových a telefonických) stal vánoční strom z Rakůvky se ziskem 447 hlasů, druhé místo patří stromu z Obědkovic (429 hlasů). Na třetím místě skončil strom ze Stařechovic (227) hlasů.

Není bohužel v našich silách zveřejnit všechny vánoční stromy v regionu. Dojednotlivých kolse tedy dostanou nejen ty z nich, které stihneme vyfotografovat, ale v první řadě ty, jejichž snímky nám sami zašlete.

Pokud jste si tedy s výzdobou vánočního stromu ve vaší obci dali práci a chcete se pochlubit výsledkem, neváhejte a pošlete nám jeho fotografii na e-mailovou adresu martin.zaoral@denik.cz nebo přímo na adresu naší redakce Vojáčkovo náměstí 3, Prostějov.
Pro svého favorita pak můžete hlasovat vždy v průběhu jednoho týdne a to na výše uvedených adresách a také přímo zde vpravo v anketě nawebu a na telefonním čísle 582 310 311. V tomto druhém kole máte možnost hlasovat do úterý 22. prosince do 12:00

Šest stromů, které během úvodních třech kol dostanou nejvíce hlasů, postoupí do finále, které začne ve středu 30. prosince. Pro stromy ve finále budete moci hlasovat celkem čtrnáct dní. Po té zveřejníme konečné pořadí soutěže „O nejkrásnější vánoční strom Prostějovska“.

O lidech a obcích stojícími za výzdobou třech stromů, které dostanou nejvíce hlasů, napíšeme podrobnější články.