„Museli jsme posílit kiosky s pivem. Návštěva nás mile překvapila. Místo jedné avizované kapely tu nakonec hrají tři,“ usmíval se správce kempu Petr Piňos.

Posílení výčepních míst bylo nasnadě. V zahajovací den sezóny, se totiž návštěvníkům čepovalo každé druhé pivo zdarma!

„Udělali jsme si s partou kamarádů vyjížďku. Zdejší prostředí je hezké, navíc máme rádi pivo,“ nechal se slyšet například Ondřej Brnovják, jenž seděl u stolu s trojicí přátel.

K tanci a poslechu hrály hned tři regionálně známé kapely. Vedle předem ohlášené sestavy Putyk Acoustic Rock, se ještě představily skupiny 19 rumů a Hloučeláci oldies.

„Kluci z Putyku zde hrávají pravidelně. Oslovili další kamarády z branže a tak tu máme zajímavý program. Navíc si přivezli lepší aparaturu, takže je parádní zvuk,“ informoval správce Piňos a dodal: „Jsou skvělí. Za klobásu a pivo zahrají kvalitní muziku.“
Prakticky domácí kapela Putyk Acoustic Rock, se ve Žraloku cítí jako v ráji.

„S Peťou spolupracujeme rádi, protože je to skvělý kluk. Ve Žraloku je navíc nádherné prostředí. Je to jedno z mála míst na Prostějovsku, kam se dá vyrazit i s dětmi,“ podělil se o své dojmy kapelník Jarda Bajer.

Putyci si pro své fanoušky připravili i zajímavé překvapení. Pokřtili svou první velkou desku…

„Je to spíše taková recese. Na desce jsme si dali opravdu záležet. Jelikož máme rádi pivo, tak se křtí zlatavým mokem. Věnujeme ji kempu Žralok,“ culil se Jarda Bajer.

Že se jednalo o povedenou taškařici, svědčil i sborový potlesk přihlížejících.

Další velkou a populární akcí bude v kempu Žralok Slet čarodějnic. Ten je naplánovaný na pondělí 30. dubna.