"Vše dopadlo dobře, máme všechna potřebná razítka, abychom mohli o víkendu otevřít," ujistil správce kempu Petr Piňos, jenž však podotkl, že v případě nepříznivého počasí se hudební produkce konat nebude.

V polovině koncertu už světla nezhasnou

"Zásadní novinkou je, že se ve Žraloku udělala kompletně nová elektroinstalace. Máme i nová úsporná světla s LED žárovkami. Nemělo by se už tedy stávat, že když se jede naplno, tak nám vypadnou jističe," usmívá se dlouholetý šéf Žraloka.

Slet čarodějnic ve Žraloku v rockovém hávu se skupinami Alkehol a Traktor. 29.4. 2023
Výběr Deníku: TOP 5 hudebních festivalů na Prostějovsku. Kdy, kde a za kolik

V sobotu jsme chtěli otevřít i s hudbou. Počasí je ale proti. "K tanci a poslechu měla zahrát parta zkušených muzikantů Klasici z Želče. Hrají známé hity českých kapel jako Olympic, Kabát či Katapult," zval návštěvníky Piňos a dodal: "Bohužel předpověď není dobrá. Hrát se nebude."

Pálení čarodějnic ve Žraloku:

Zdroj: Zdeněk Vysloužil

Podle původního plánu by se ale brány kempu u plumlovské přehrady měly otevřít návštěvníkům už v pátek. "Plánujeme, že občerstvení otevřeme už v pátek. V sobotu pak i s hudbou. Zařídíme se podle počasí," uzavírá zkušený provozovatel.

Pravou zatěžkávací zkouškou projde nová elektroinstalace poslední dubnový den. Ve Žraloku se koná populární Slet čarodějnic s vystoupením kapely Horkýže Slíže.

V plumlovském Kempu Žralok to bude opět žít. Plán akcí na letošní sezonu je plný. Zdroj: Kemp ŽralokV plumlovském Kempu Žralok to bude opět žít. Plán akcí na letošní sezonu je plný. Zdroj: Kemp ŽralokZdroj: Deník/VLP Externista