Menu připravil šéfkuchař. "Máme v nabídce klasický kuřecí i vepřový řízek v trojobalu, kuřecí i v těstíčku. Dále jsme připravili i holandský řízek, smažený sýr a gulášovou polévku. Jako přílohy buď hranolky nebo chléb a náš speciální salát," sdělil Deníku Pavel Polcar, šéfkuchař vyhlášeného Hotelu Zlechov, který zajišťuje občerstvení i ve Źraloku.

Lidem chutnalo a líbila se i hudba

"K poslechu i tanci nám hrál v sobotu celé odpoledne kytarový mág Jan ´Hans´ Jiříček. Lidé chodí, dávají si řízky, cestu k nám nezapomněli. Snad se jim u nás bude líbit celou sezonu," přeje si správce kempu Petr Piňos.

Kemp Žralok v Plumlově s novou elektřinou, světly, plotem a chatkami.
Plumlov investoval do kempu. Žralok úsporně svítí a je za plotem. Podívejte se

Voňavé řízky si budou moci dát návštěvníci Kempu Žralok ještě i v neděli. "Akce je třídenní, k nedělnímu obědu přece řízek patří, ne?" usmíval se Piňos.

Řízky na několik způsobů a dobrá hudba. To bylo víkendové lákadlo v Kempu Žralok. 27.4. 2024Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Po řízkovém víkendu se můžete do Žraloka vypravit hned v úterý. Na programu je jedna z největších akcí sezony – Slet čarodějnic. Zahrají kapely Monkey Business nebo Horkýže Slíže.

Smutno ve Žraloku nebude ani na 1.máje, kdy se bude Svátek práce slavit s folkovou hudbou.

Vybrali jsme pro vás:

Svůj dvanáctý ročník napsal v sobotu Běh osvobození ve Vrchoslavicích. 29. dubna 2023
Běh osvobození ve Vrchoslavicích se blíží. Oslavte významný den pohybem
Náměstí T. G. Masaryka se v pátečním dopoledni hemžilo dětmi a příslušníky Integrovaného záchranného systému. Konal se zde Den se složkami IZS. 26.4. 2024
U radnice houkaly sirény. Předvedly se složky IZS. Podívejte se
FNL: 1. SK Prostějov - Jihlava (27.4.2024)
FOTO: Prostějov bojuje o přežití. K důležité výhře mu dopomohl i vyléčený Ševčík
Ilustrační foto
Večerní policejní hon na BMW v Prostějově. Mladík ujel, ale svědomí ho dohnalo