Ocenění v podobě pamětního diplomu a plakety si na slavnostním vyhlašování výsledků ankety v Arcibiskupském paláci v Olomouci převzali správce kempu Petr Piňos a plumlovský místostarosta Martin Hyndrich.

Motivace do další práce

„Úspěch v anketě nás motivuje do další práce, budeme tedy dál usilovat o to, aby kemp byl k návštěvníkům stále přívětivější a přívětivější,“ nechal se slyšet Petr Piňos. Skvělý výsledek v anketě je pro něj příjemným překvapením, i když jej hodně potěšila i samotná nominace. Za úspěchem vidí práci celé řady lidí.

„Jde o ohodnocení týmové práce zaměstnanců, brigádníků a pořadatelů velkých akcí. Tímto všem moc děkuji,“ uvedl Petr Piňos s tím, že je nadšený z toho, že návštěvnost kempu i akcí v něm pořádaných rok od roku roste.

Střípky z programu

Už teď chystá program na příští sezonu. Například třicátého dubna 2020 se tak můžete těšit na oblíbený Slet čarodějnic, šestého června na Plumlovské hody a na přelomu července a srpna 2020 vás čeká Žraločí víkend s koncertem skupiny Fleret a s odhalením nové Žraločí epopeje.

Rozjezd kuchyně

Kemp Žralok, jako jedno ze středisek Klubového zařízení v Plumlově, má pod svým dohledem místostarosta města Martin Hyndrich. Ten hodnotí právě ukončenou sezonu velice kladně.

„Podařil se nám rozjet provoz nové kuchyně, šlo o věc, která nebyla vůbec jednoduchá a tak jsem rád, že postupně začala kuchyně fungovat k všeobecné spokojenosti,“ uvedl místostarosta s tím, že by si přál, aby v areálu kempu rádi trávili ještě více času plumlovští občané a byli tam ještě spokojenější než doposud.

Kanalizace v kempu

Co se týče chystaných investičních novinek v kempu, má je pod palcem právě pan místostarosta a před sebou tak tlačí splnění nelehkého úkolu v podobě vybudování nové kanalizace v areálu. Práce bude rozdělena na tři etapy.

„Právě probíhá výběrové řízení na zhotovitele první etapy prací, která bude zahrnovat odkanalizování levé strany kempu (tedy kiosků, správní budovy, záchodů a sprch a prostor za nimi), a dále položení vodovodu s pitnou vodou. To jsou práce pro následující měsíce,“ pospal Martin Hyndrich.

Půjčovna elektrokol

Kromě této velké investice v podobě odkanalizování kempu se podle slov místostarosty Hyndricha budou postupně zvelebovat další chatky a návštěvníci kempu se už na startu příští sezony mohou těšit na jednu velkou novinku. „Bude jí zřízení a fungování půjčovny elektrokol, takže si příznivci pohybu na tomto dopravním prostředku přijdou na své,“ prozradil Hyndrich.

Na kanalizaci i půjčovnu získalo město od kraje dotaci v souhrnné výši 700 tisíc korun, stejnou částku k plánovanému rozpočtu přidá i Klubové zařízení ze svých rezerv vzniklých hlavně úspěšným fungováním kempu. Celková suma 1 400 000 korun by tak měla pokrýt zřízení půjčovny elektrokol a první etapu odkanalizování kempu.