Jedná se o zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

"Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty," zve na představení Tomáš Grepl z pořádající agentury Mamut Agency.

Vystoupení se uskuteční v úterý 5. dubna od 19 hodin v kostelecké sokolovně.

Prostějovský deník ve spolupráci s pořádající agenturou Mamut Agency připravili soutěž o volné vstupenky. Stačí jen správně odpovědět na níže položenou otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí. V hře jsou 4 volné vstupenky. 

Soutěžní otázka: Čím je Zdeněk Izer vyučen?

Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz do předmětu uveďte: SOUTĚŽ IZER. První dva soutěžící, kteří odpoví správně, získají po dvou volných vstupenkách.

close Populární herec a bavič Zdeněk Izer se představí v Kostelci na Hané. info Zdroj: Mamut Agency zoom_in Populární herec a bavič Zdeněk Izer se představí v Kostelci na Hané.