V sále doslova narvaném lidmi se vystřídaly kapely jako Stracené ráj, Kabát revival, Quercus a Spocená uklízečka.

„Jsme spokojení. Lidí je tady plno a atmosféra je výborná. Už teď můžu slíbit, že příští rok bude pokračování,“ pochvaloval si Marek Otruba z pořádajícího Spolku Plumlovských nadšenců.

O tom, že se lidé dobře baví, svědčil i fakt, že na parketu bylo stále plno a tančilo se až do brzkých ranních hodin. Pokud by jste čekali dámy ve večerních róbách, asi by jste je hledali marně. Celá akce se totiž nesla v neformálním duchu.

„Bavíme se dobře. Plesů v okolí je hrozně moc, ale tady na této akci se mi líbí, že se nemusím strojit a navlékat do šatů a lodiček. A parádně si ten večer užíváme,“ řekla jedna z účastnic Tereza Lišková. Možná, že právě i tato skutečnost, a také výběr kapel přilákaly do žárovického kulturáku skoro tři stovky návštěvníků.

„Myšlenka pořádat tuto akci přišla zhruba před pěti lety. Náš spolkový ples byl stále vyprodaný a řešili jsme, zda nepořádat rovnou dva. To by však bylo organizačně velmi náročné, a tak jsme se rozhodli pro pořádání rockového večera. A jak vidíte, setkalo se to také s úspěchem,“ dodal na závěr Marek Otruba.