Úspěch sklidily hlavně originální pytlíky na zvratky. "Při přípravách plesu se nápady jen hrnuly. Všechny se ale nedaly zrealizovat. Já jsem chtěl při nástupu do letadla rozdávat kartáčky na zuby, holky si ale prosadily pytlíky na zvratky a ukázalo se, že to byla trefa do černého," usmíval se starosta Dušan Svozílek, vítající návštěvníky v uniformě leteckého kapitána. Sáček pro případ nevolnosti s logem Vrchoslavic airlines i s ubrousky nafasoval při vstupu každý z návštěvníků.

Průchod detekčním rámem a důkladná kontrola byly podmínkou vstupu na palubu. Odložit kabelky, sundat vše kovové nebo zout boty museli bez výjimky všichni. Samotný starosta se ujal role osobního kontrolora ženských hostů, místostarostka zase s nadšením přeměřovala mužské návštěvníky.

"Byla to legrace, ještěže jsem si neměl na ponožkách díru," smál se jeden z chlapů, který prošel kontrolou bez úhony.

Odlety se střídaly pravidelně. Místní Boeing mířil do všech koutů světa za doprovodu legračních scének v provedení místních za letušky vyfešákovaných sokolek. Ty se za svou bezprostřednost a odvahu vždy dočkaly bouřlivého aplausu. Podobně se líbilo i vystoupení mladičkých orientálních tanečnic pod vedením Evy Baškové.