To jsou některé z víkendových událostí zachycené objektivem Prostějovského deníku.

V galerii u tohoto článku naleznete výběr fotografií ze všech uvedených víkendových akcí. Další fotografie si potom můžete prohlédnout v galeriích u jednotlivých článků.

Dvoudenní hudební festival Keltská noc si i v proměnlivém počasí nenechaly ujít stovky příznivců této osobité muziky. Zejména sobotní návštěvu ovlivnily dešťové přeháňky. Plumlovský kemp Žralok tak byl zaplněn méně než v loňském ročníku.

VÍCE:PODÍVEJTE SE: Kelti si dali dostaveníčko u Žraloka

Zámecký park v Čechách pod Kosířem ovládli o víkendu koláři, kováři, čalouníci, karosáři a restaurátoři starých kočárů. Ti všichni se sjeli na druhý ročník srazu mistrů řemesla kolářského Josefkol.

VÍCE:VIDEO: Josefkol patřil řemeslníkům všeho druhu

V sobotu se v rámci Hodových hrátek uskutečnil třetí ročník přechodu přes lávku rybníku v Prostějovičkách. Příjemně prožitý den zakončila hodová zábava a půlnoční ohňostroj.

VÍCE: VIDEO: Třicet odvážlivců přeběhlo lávku

Téměř všichni účastníci osmého Mezinárodního sympozia Hany Wichterlové jsou již v Prostějově. Jiří Marek, David a Tomáš Medkovi, Václav Kyselka a Miroslava Špačková-Šobrová se v neděli pustili do práce.

VÍCE:OBRAZEM: Většina sochařů se už pustila do práce

Vydejte se s námi na kole do okolí Prostějova na nenáročnou cestu plnou malebných rybníčů, historických zákoutí, krásných výhledů a přírodních zajímavostí.

VÍCE:Středová cyklotrasa: Hanou v klidu a v pohodě