O popularitě jubilujících rockerů z Bratislavy svědčí i nadstandardní zájem o možnost vyhrát volnou vstupenku na páteční koncert. Na kontaktní e-mailovou adresu Prostějovského deníku přišlo více než sto odpovědí, které byly z 99 procent správné.
Odpověď na otázku, jak se jmenovalo první album skupiny Tublatanka byla prakticky pro všechny jednoduchá. Správná odpověď zněla Tublatanka.

A na koho se tedy usmálo štěstí? Výroční koncert si díky Prostějovskému deníku užijí Renata Smejkalová a Božena Richtrová, obě dámy jsou z Prostějova. Dále se může na volňásek těšit Miloslav Krejčí z Konice a František Grulich z Kostelce na Hané.


Ti, kteří nevyhráli, nemusí zoufat. Další soutěže o volné vstupenky budou v Prostějovském deníku na koncerty Tři sestry a Horkýže slíže (4.11) a Keks + Kontakt (25.11). 

Československá hudební legenda Tublatanka slaví 40 let na scéně a jednou ze zastávek narozeninového turné bude i Prostějov. Foto: TopkoncertyČeskoslovenská hudební legenda Tublatanka slaví 40 let na scéně a jednou ze zastávek narozeninového turné bude i Prostějov. Foto: TopkoncertyZdroj: Deník/VLP Externista