Hrozící bouřka nadělala pořadatelům vrásky. "O půl jedné mě polil studený pot. Nad celým areálem se zatáhlo a začalo pršet. Naštěstí v jednu hodinu pršet přestalo a vyjasnilo se," líčila dramatické chvilky Lucie Milotová, provozovatelka Letního občerstvení na hřišti, které akci zorganizovalo.

Výborná atmosféra a plné hlediště. "Nakonec přišlo lidí dost, i když jsme čekali více a bavili se. Bohužel je asi odradilo počasí. Volala mi spousta těch, kteří měli zarezervované vstupenky, že nedojedou. Byli to lidé ze Zlína nebo Boskovic," prozradila Milotová.

Děti cvičily a rvaly se o merche

"Myslím, že pro děti to byla úplně super akce. Já ho nesleduji, jen doma slyším, co dělá, a že ho sledují. Ta jejich spontánnost a nadšení mě opravdu překvapila. Opravdu ho zbožňují," smála se maminka organizátorka.

| Video: Youtube

Tary dělal radost svým příznivcům svými dovednostmi a těm, kteří dokázali některé obtížné cviky sami realizovat dával za odměnu merche. Na závěr jeho vystoupení se na něj malí nadšenci vrhli jako na popovou hvězdu, jen aby si se svým idolem plácli. Nekonečná fronta pak stála i na autogramiádu a společné focení.