Pořadatelé z řad Spolku plumlovských nadšenců pro ně připravili bohatý program. Ti soutěživější měli k dispozici například čarodějnickou olympiádu, na níž nemohl chybět ani slalom na koštěti nebo plivání do dálky.

„O Bože, Bože. Neříkáme to moc často, my toho totiž s Bohem moc společného nemáme," komentovala chabější výkony čarodějnice sledující plivometr.

Další děti si zase mohly vyzkoušet vozítko segway, nechat si namalovat obličej, poznat nové kamarády a ochutnat s nimi dobroty připravované na stáncích. Nebo se zkrátka vyběhat.

„Ještě jsme tu nebyli, ale líbí se nám zde. Těším se například na skupinu Wohnout, aktivity pro děti jsou pak taky dobře udělané," řekla Vladěna Lexová. Narazila pak na skutečnost, že odpoledne nebylo věnované pouze dětem.

Stejný pocit z celé akce měl pak také tým organizátorů. Ti nestačili u vstupu do kempu po celé odpoledne odbavovat zájemce o návštěvu areálu.

„Fantastické, došly přes tři tisíce lidí. Je tu úplně narváno a jsme naprosto spokojení," zhodnotil průběh akce Marek Otruba.