Pokud chcete vyhrát pro vaši obec či město cenu v hodnotě bezmála čtvrt milionu korun, zapojte se. Stačí vyfotit na návsi či náměstí letošní vánoční strom a fotku poslat na e-mail redakce Deníku prostejovsky@denik.cz či přes rubriku Čtenář reportér. Nezapomeňte uvést název místa, kde jste fotili, a také jméno a příjmení autora snímku.

V pátek 24. listopadu došlo krátce po 17 hodině na náměstí T. G. Masaryka k slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu.
Vánoční strom Standa už svítí, tradičně trochu zešikma. Podívejte se

V loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné. Nejvíce hlasů v Olomouckém kraji dostal strom z Mohelnice, na Prostějovsku ten z náměstí T. G. Masaryka.

Hledá se nejkrásnější váníční strom 2022 v Olomouckém kraji
Hlasujte pro NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM v Olomouckém kraji

Také tentokrát můžete poslat fotku rozsvíceného stromu.

Registrovaní čtenáři svým hlasováním na webu nejprve vyberou vítěze okresních kol, ti se poté poměří v rámci krajských kol a finále bude soubojem mezi jednotlivými kraji. Samostatnou anketu bude mít Praha.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny
Nominace uzavřeme v úterý 5. prosince ve 20.00 hodin.
Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.
Výsledky ankety Strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.


Vítězem se stane a titul Vánoční strom Deníku 2023 získá strom s největším počtem hlasů čtenářů ve webové anketě. Výsledky zveřejníme 22. prosince na všech regionálních webech Deníku a v tištěné podobě všech mutací Deníku.

Vánoční strom DeníkuVánoční strom DeníkuZdroj: Redakce

Obec či město, kde stojí vítězný strom, dostane atraktivní cenu v hodnotě téměř čtvrt milionu korun: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoce, bannerVánoce, bannerZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz. U každého příspěvku je nutné doplnit o vaše celé jméno a lokalitu, kde žijete. Například Prostějovsko. Děkujeme.