"Ohňostroj je vždycky zlatým hřebem programu Vánočních trhů. Letos bude opět tematický. Po letech vystoupí v Konici i Bára Basiková s kapelou Blue Cimbal," říká Tomáš Vrba, šéf Městského kulturního střediska v Konici.

close Koncert Báry Basikové na Husově náměstí v Berouně. 6.12. 2023 info Zdroj: Deník/Pavel Paluska zoom_in Koncert Báry Basikové na Husově náměstí v Berouně. 6.12. 2023 Prodávat se budou ryby i stromky. Program tradičně odstartuje vystoupení dětí z konické Zušky. "Následovat bude country kapela Poslední kovboj a po obědě bude hrát PRYOR Rock z Náměště na Hané," zve Vrba.

Novinkou bude psí spřežení

"Musher Pavel Lněnička bude vozit děti okolo náměstí. Po celou sobotu pak bude otevřena i zámecká galerie a prodejní výstava řemesel Hanácké ambasády na Zámku Konice," prozradil jeden z hlavních organizátorů trhů.

Celodenním programem bude provázet moderátor Petr Polák a po odpálení ohňostroje vystoupí místní rockerka Gabriela V. G. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatou tombolu, jejíž slosování je naplánováno na 18.30 hodin.

close Konice se chystá na Vánoční trhy. S ohňostrojem a Bárou Basikovou. Foto: MěKs Konice info Zdroj: Deník/VLP Externista zoom_in Konice se chystá na Vánoční trhy. S ohňostrojem a Bárou Basikovou. Foto: MěKs Konice