Pracovníci nemocnice nabídnou v rámci akce zájemcům bezplatnou konzultaci s odborníky, prohlídku ambulancí a vyšetřovacích přístrojů, či prezentaci produktů z oblasti zdravé výživy.

„Ve středu od devíti do dvanácti hodin mohou návštěvníci nahlédnout do gastroenterolo­gického oddělení a pobavit se s odborníky. Den poté, ve čtvrtek od půl sedmé ráno až do patnácti hodin máme na programu Den ledvin v nefrologické ambulanci oddělení hemodialýzy. Zájemci si zde mohou nechat zdarma změřit krevní tlak a puls nebo vyšetřit moč," nalákala mluvčí nemocnice Radka Miloševská a přidala program i na pátek.

„Sérii preventivních akcí uzavře páteční Den prevence zeleného zákalu a Den otevřených dveří očního oddělení, který bude probíhat v pátek, jedenáctého března, mezi desátou a čtrnáctou hodinou přímo na očním oddělení Nemocnice Prostějov. Zájemci si budou moci nechat zdarma změřit nitrooční tlak, prohlédnout oční oddělení nebo konzultovat své oční potíže se specialisty," doplnila mluvčí Radka Miloševská.