- Kapely Protheus a Komunál se představí v Prostějově v rámci svého turné "Sex, Pivo a Rock'n'roll tour 2024" v sobotu 16. března.
- Koncert v Prostějově je druhou zastávkou na Moravě a vstupenky jsou dostupné v předprodeji přes Ticketstream.
- Prostějovský deník ve spolupráci s Mamut agency pořádá soutěž o volné vstupenky na koncert, kde výherci budou vybráni na základě správné odpovědi na soutěžní otázku.

Tento souhrn byl vytvořen pomocí AI a je kontrolován redakcí.

Obě kapely objíždějí od začátku března Českou republiku s programem Sex, Pivo a Rock'n'roll tour 2024. "Bude to show, bude to propojení, bude to radost z hudby a z toho, že můžeme být spolu. Koncerty Protheus a Komunál se budou různě prolínat a vše vyvrcholí velkolepým společným finále. Dorazte společně s námi zažít tu radost a načerpat energii," zve tour kapela Protheus.

Zpěvák Jan Macků se coby Protheus vrátil na pódium kolínského městského společenského domu.
Protheus a Komunál přivezou sex, pivo a rock´n´roll

Prostějovský koncert bude teprve druhou zastávkou hudebníků na Moravě. Den před tím se spřátelené kapely předvedou v Hranicích. Vstupenky na jedinečný koncert lze zajistit v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketstream.

Zkusit štěstí budete moci i s Prostějovským deníkem, který ve spolupráci s pořadatelskou agenturou Mamut agency připraví soutěž o volňásky. Stačí odpovědět na níže položenou otázku a mít štěstí.

Soutěž o vstupenky

Zpěvák Jan Macků se coby Protheus vrátil na pódium kolínského městského společenského domu.Zpěvák Jan Macků se coby Protheus vrátil na pódium kolínského městského společenského domu.Zdroj: Deník/Zdeněk Hejduk

Chcete vyhrát 2 vstupenky na koncert Protheus a Komunál?
Stačí odpovědět na tuto otázku: Jak se původně jmenovala kapela Komunál?
Ve hře jsou 2 volné vstupenky pro dva výherce.
Odpovědi posílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět KOMUNÁL.
Vyhrává 9. a 19. správná odpověď. Bez kontaktní adresy je odpověď neplatná. Uzávěrka je v pátek 15. března do 12 hodin. 

Unikátní dvojkoncert kapel Protheus a Komunál v Prostějově. Zdroj: Mamut agencyUnikátní dvojkoncert kapel Protheus a Komunál v Prostějově. Zdroj: Mamut agencyZdroj: Deník/VLP Externista