Po veleúspěšných tour z předchozích let se již popáté potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném pódiu v rámci Bratia & Sestry tour 2023. „Turné, které spolu se slovenskými bratry zahájíme v Hranicích, čítá třináct zastávek napříč celou republikou, a vyvrcholí bonusovou show 19. prosince v pražské O2 Areně,“ informuje na svém webu kapela Tři sestry, která se v Prostějově objevuje pravidelně.

Společenský dům v Prostějově oslavil čtyřicátiny legendární československé rockové kapely Tublatanka. 20. října 2023
VIDEO: Plné KaSko oslavilo jubileum Tublatanky. Podívejte se

Podzim pro Sestry znamená jediné, pilnou přípravu v kulturních domech na zimní turné! Tím pádem bude mít nyní třináct vybraných měst v České republice to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show.

„Od rozdělení Československa uběhlo již drahně let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás obě kapely jistě přesvědčí, že bigbeat je bez hranic!“ lákají na velkolepé turné Tři sestry.

Tři sestry

Česká hudební stálice, která dokázala propojit punkrockové rytmy s humorem protkanými texty ze života samotných interpretů. Sestry vám zahrají všechny léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, ale i písně z posledních alb, například Já jsem Aleš.

Já jsem Aleš:

Zdroj: Youtube

Horkýže Slíže

Legendární slovenská rocková skupina, která svou syrovou energií a charizmatem okouzlila stovky tisíc fanoušků. Písničky jako Silný refrén, Mám v pi.i na lehátku a Malá Žužu jsou jen několika příklady toho, čím vás ohromí.

Playlisty obou kapel jsou vyladěné do poslední noty. „Chybět nebudou ani různá překvapení, jakož i již proslulé prolnutí a následné rozdělení obou uměleckých těles, která tak metaforicky vyjádří společnou česko-slovenskou dějinnou epochu,“ slibují Tři sestry.

Koncert začíná v prostějovském KaSku v 19 hodin, vstup bude umožněn už od 18 hodin. Vstupenky jsou k mání v síti Ticketstream a také v prodejně Hudební nástroje v Kramářské ulici.

Vstupné je 750 korun, děti do 105 cm mají vstup zdarma, děti od 105 do 135 cm zaplatí 50 procent ceny na místě, vozíčkáři s doprovodem platí 50 procent ceny na místě. Dva šťastlivci mohou jít na jedinečnou show zadarmo, protože je Prostějovský deník mediálním partnerem akce. Stačí jen správně odpovědět na níže položenou soutěžní otázku.

Soutěž o vstupenky

Chcete vyhrát 2 vstupenky na koncert Bratia a Sestry opět spolu!? Stačí odpovědět na tuto otázku: Ve kterém roce a kde byla založena kapela Tři sestry?
Ve hře jsou 2 volné vstupenky pro dva výherce. Odpovědi posílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět TŘI SESTRY.
Vyhrává 13. a 33. správná odpověď. Bez kontaktní adresy je odpověď neplatná.