Na akci si děti užily skutečně všehochuť. Zastřílely si z dětské kuše, skládali obří puzzle. Tvořily i dováděly. "Chodíváme na tuto akci pravidelně. I letos se nám líbí, jen je škoda, že je zde moc lidí," uvedla Lenka Hošková, která dorazila se dvěma dcerami. Nebyla však sama, kdo si na davy stěžoval.

"Jsem zde poprvé a když se bude příště akce odehrávat na stejném místě, tak i naposledy. Všude jsou fronty, dítě mi brečelo, že nemůže zkusit jeden úkol. Nechtěl jsem na něj čekat hodinu," sdělil zase Jonáš Proser.Řada jiných lidí byla naopak spokojená. Oceňovali různorodost úkolů, výzdobu budovy i občerstvení. To nabízelo zdravé a raw pokrmy.


Samotná hlavní organizátorka, Martina Koudelková, pak byla také spokojená. "Byli jsme připraveni na dvě stě dětí, došlo jich ale už 230," uvedla pořadatelka celou hodinu před koncem akce. Nedostatečnost prostorů připustila. Připomněla však, že organizátoři tuto skutečnost příliš ovlivnit nemohli. "Důvodem je rekonstrukce budovy v ulici Vápenice. Jiné prostory k dispozici nemáme," upozornila.