Jubilejní dvacátý ročník mysliveckého plesu se koná v sobotu v Kulturním domě v Lipové, kde k dobré náladě zahraje Fofrovanka z Uničova.

„Návštěvníci se mohou těšit na bohatou tombolu a dobroty z myslivecké kuchyně. Bude přichystán guláš, řízky, svíčková a divočák se zelím," řekl František Koudelka, předseda pořádajícího mysliveckého spolku, a dodal, že pro pár zájemců jsou stále volné vstupenky.

Ochutnat zvěřinové speciality při poslechu skupiny Stofka mohou lidé v sobotu na druhém mysliveckém plese v Určicích.

„Lidé se mohou těšit na dobré jídlo a na volbu Diany plesu, při níž nerozhoduje krása a věk, ale šikovnost a znalosti. Pár míst je stále ještě volných," řekl Jiří Krbeček z Honebního společenstva Určice-Myslejovice.

Na tradiční sokolský ples si můžete zajít v sobotu do sokolovny v Mostkovicích. K tanci i poslechu bude vyhrávat skupina Novios, připraveno je bohaté občerstvení a předtančení.

Dvacátý obecní ples vypukne v sobotu v multifunkční budově v Čechách pod Kosířem. Návštěvníkům zahraje pan Faltýnek z Lešan, pro mladší ročníky je připravena diskotéka Mrázka z Bílovic. Všechny plesy začínají ve 20 hodin.