Koncert se uskuteční týden před zahájením Adventu. V pátek 24. listopadu potěší Nohavica společně s cimbálovkou Boží mlýny publikum na Hané. "Do prodeje půjde pouze 280 lístků. O vystoupení Jaromíra Nohavici jsme mluvili delší dobu a podařilo se s ním dohodnout. Koncert pro nás není výdělečnou akcí, děláme to pro občany," komentoval Milan Elfmark, starosta Olšan u Prostějova.

Koncert Jaromíra Nohavici v prostějovském Sportcentru, 12. 5. 2022
Nohavica v Prostějově: fronty, davy a euforie v našlapané hale

V sále olšanské sokolovny zazní písně z divadelní inscenace Moravského divadla Boží mlýny. "Zcela výjimečný a unikátní koncert Jarka Nohavici, který zazpívá své písně v působivých aranžích Filipa Tailora a jeho cimbálové kapely Boží mlýny," uvádí se na webu ostravského klubu Heligonka. Právě v něm vystoupí Jarek Nohavica od dva dny později než v Olšanech u Prostějova.

Jarek Nohavica a Boží mlýny:

Zdroj: Youtube

Předprodej na koncert bude ve středu 1. listopadu na Obecním úřadě v Olšanech u Prostějova v úředních hodinách od 7 do 16 hodin. Cena vstupenky činí 650 korun.

Dále doporučujeme: 

Česko zpívá koledy v Ostravě.
Koledy a Jarek Nohavica v Ostravě ke Gongu přilákali pět tisíc lidí
Vizovické Trnkobraní 2023. Jaromír Nohavica
VIDEO: Jarek Nohavica slavil. Ve Vizovicích na Trnkobraní, takto to vypadalo
100. oslavy výročí založení klubu FC Baník Ostrava s názvem Baník100FEST na Slezskoostravském hradě, pátek 9. září 2022, Ostrava.
VIDEO: Nohavica, Mirai, Kryštof... Baník100FEST v Ostravě nabídl plejádu hvězd