Zajímavá skladba rockerů se chystá druhou červnovou sobotu do Plumlova. V místním fotbalovém areálu Borky rozjedou třetí ročník festivalu Rock na Plumlově. "Po loňské dobré zkušenosti jsme se opět domluvili s místními sokoly a uspořádáme festival v Borkách. Vystoupí celkem pět kapel a myslím, že příznivci dobré hudby se mají na co těšit," zve na akci hlavní organizátor Milan Piňos z pořádající MP vision.

Hudební minifestival v plumlovském areálu Borky rozproudily rockové legendy Kern a Turbo, 10. 6. 2022
VIDEO: Hudební legendy i mladá krev. Rockeři rozparádili Plumlov

Hlavní hvězdy není třeba představovat. "Walda Gang jsou známí celostátně. Jejich rockově zpracované songy od nesmrtelného Waldemara Matušky zná snad každý. Své stálé místo na rockové mapě republiky má i Titanic a stále stoupající kapela Limetall, složená z původních členů skupiny Citron. Doplní je dvojice mladých, velmi nadějných kapel," doplnil Piňos.

Zdroj: Youtube

Na festival, který startuje v sobotu 10. června ve 14 hodin, se mohou podívat zdarma i čtenáři Prostějovského deníku. Ten ve spolupráci s pořádající MP vision připraví v týdnu před festivalem soutěž o volné vstupenky. Výhodnější ceny vstupenek jsou i v předprodeji na www.mpvision.cz.

ROCK NA PLUMLOVĚ 2023, PROGRAM:

14 hodin - The Rusters
16 hodin - Kervežekson
18 hodin - Titanic
20 hodin - Limetall 
22 hodin - Walda Gang