„Příznačné bylo, že první kroupy přišly v okamžiku, kdy Aleš Brichta zpíval písničku Dívka s perlami ve vlasech,“ přidal za organizátory zajímavý postřeh Milan Piňos.

„A klobouk dolů před tímto rockerem, zvládl své vystoupení skvěle i přes zdravotní potíže, které jej dlouhodobě doprovází,“ pochválil rockovou legendu Milan Piňos.

Tradiční rockový festival v konickém zámeckém parku roztančily legendární regionální kapely. 16. června 2023
Legendy se vrátí do Konice už v pátek. Bude i Calibos. Deník má volňásky

Na již čtvrtý ročník festivalu podle něj letos na Pláž U Vrbiček dorazilo něco přes tisíc lidí.

„S účastí jsme spokojeni a i to počasí až na tu průtrž mračen vyšlo super. Chtěl bych poděkovat všem návštěvníkům, kteří na náš festival dorazili a ocenit především ty, kteří tam zůstali až do konce a liják je neodradil. Vychutnat si tak v závěru mohli parádní vystoupení Argemy,“ doplnil Milan Piňos.

Každý podle svého gusta

Rockeři, kteří na akci zavítali, si užili festival každý podle svého gusta.

„Líbili se mi jak regionální kapely, tak nestárnoucí Aleš Brichta i podle mě stále lepší a lepší Argema. Liják mi nijak nevadil, to prostě k festivaům patří,“ usmívala se rocková fanynka Pavla Janečková z Olomouce s tím, že příští rok na festival s partou kolegyň z práce vyrazí zas.

A "holky" se mohou už začít těšit, protože s koncem letošního čtvrtého ročníku už organizátoři začínají myslet na ten pátý, tak trochu jubilejní.

„Pomalu začínáme na přípravách na Rock na Plumlově 2025 pracovat, aby to opět stálo za to a lidé si díky parádní muzice a zážitkům z festivalu mohli trochu vydechnout od běžných starostí,“ slibuje Milan Piňos.

Připomeňte si po roce i Rock na Plumlově 2023:

Rock na Plumlově 2023.
Od Rusters až po Walda Gang. Plumlov zachvátila rocková horečka sobotní noci