Vypuštěná přehrada poslala Rebelky do příjemného vyhnanství. "Nízký stav vody na plumlovské přehradě nás donutil hledat náhradní plochu k tréninku. Jako první alternativa nás napadl Podhradský rybník. Zeptaly jsme se v kempu Žralok a místní šéf Petr Piňos nám poskytl velice příjemný azyl," informovala Marcela Řehořová, vůdčí osobnost Rebelek.

Slavnostní otevření cyklostezky spojující Plumlov s Mostkovicemi podél plumlovské přehrady. 1.10. 2021
VIDEO: Cyklostezku kolem přehrady otevřel zpěv a veselí, sen z 90. let se splnil

Dobré srdce na pravém místě. "Když mi holky vylíčily, co je trápí, tak jsem s nimi hned cítil. Svoji loď Rebélii zde měly uskladněnou a jezdily sem trénovat," usmíval se Petr Piňos a s lišáckým mrknutím dodal: "Copak se daly tak hezké holky odmítnout…".

Závěr sezóny s klíčem a loučením. "Oficiálně jsme ukončily sezónu, zamkly jsme Podhraďák. Myslím ale, že na jaře zde budeme znovu. Hladina přehrady má být na normálu až v červenci. Ale my jsme zde velmi spokojené, spolupráce s kempem je výborná," dodává Řehořová.

Správce plumlovského kempu Žralok Petr Piňos
Snad se dožiju nových chatek, říká s úsměvem správce Žraloka

Letošní sezóna byla skromnější. "Dojížděla se covidová sezóna, s tréninky se začalo až v květnu. Navíc nám spousta holek po koronavirové pauze i otěhotnělo nebo byly zraněné. Zápolily jsme tak s nedostatkem lidí v lodi a absolvovaly pouze tři závody," uzavřela další dračice Lucie Koutná.

Poslední závod čeká na Rebelky o víkendu v podobě Prestige cupu na brněnské Svratce.