"Rozhodují hlasy diváků, tak prosím o podporu. Každý hlas bude velmi důležitý a třeba ten váš mi zrovna otevře bránu finále," nechala se v pátek slyšet charismatická Kelly.

Rodačka z Olomouce svým vystoupením náročnou a zvučnou porotu ohromila. Například Jaro Slávik, populární slovenský producent komentoval: "Na vás jsem celou dobu čekal." Vystoupení, se kterým Kelly zabodovala v prvním kole, však znovu opakovat nebude. "Mám připravené něco úplně jiného, co ještě nikdy nebylo na televizních obrazovkách. Myslím, že vystoupení rozhodně zaujme," dodala Kelly.

Sympatická kouzelnice pochází z kouzelnického rodu Kellner, který patří k nejstarším uměleckým rodům v Evropě. Vystupuje jako sólista i spolu s manželem Tomasianem, který je její odborný poradce. V současné době se věnuje hlavně jevištní magii.

"Manžel se dostal do finále stejné soutěže před dvěma roky. Do Česko Slovensko má talent jsem se přihlásila kvůli dědečkovi, který mě ke kouzlení přivedl," prozradila něco ze soukromí Kelly.

Sledovat a hlasovat pro reprezentantku našeho regionu budou moci televizní diváci v sobotu od 20.20 hodin, kdy začíná přímý přenos na televizních stanicích Prima a TV JOJ.

V porotě letošního ročníku zasedají Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a Jaro Slávik.