Rozloučili jsme se v období od úterý 17. do pondělí 23. ledna 2023:

Vojtěch Brabec (1936), Hablov
PhDr. Věra Ciglová (1943), Prostějov
Jaroslav Nadymáček (1946), Prostějov
Pavel Ondroušek (1964), Prostějov
Mjr. Karel Profant (1930), Prostějov
Věra Bernatková (1942), Prostějov – Vrahovice
Miroslav Žanda (1952), Prostějov
Marta Sikorová (1949), Držovice
Jozef Haritun (1948), Přemyslovice
Ing. Alois Matyáš (1946), Prostějov
Miloslava Přecechtělová (1947), Hablov
Eliška Horáková (1938), Prostějov
Rudolf Svoboda (1939), Seloutky
MUDr. Marta Nedvědová (1934), Prostějov
Josef Ryšánek (1935), Prostějov
Ladislav Sedlák (1931), Horní Štěpánov
Ing. Petr Šedivý (1982), Drahany
Hana Božková (1944), Lešany
Bohumil Řezníček (1943), Prostějov
Milada Krestýnová (1928), Prostějov
Jiří Šalda (1946), Přerov
Veronika Stratilová (1984), Čechy pod Kosířem
Jiří Peška (1944), Prostějov

Rozloučíme se od 17. do 30. ledna 2023

Úterý 24. ledna 2023
Jan Rozsíval (1940), Vícov, ve 14.00 hodin, kostel Vícov - hrob

Středa 25. ledna 2023
Ludmila Feiková (1942), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Petra Vidová (1963), Prostějov, ve 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Zdeňka Vorálková (1941), Otinoves, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Alois Veselý (1940), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Čtvrtek 26. ledna 2023
Radoslav Dostálík (1953), Vřesovice, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 27. ledna 2023
Tomáš Janečka (1935), Prostějov, v 8.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Libuše Valoušková (1932), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Ing. Bohuslav Popelka (1949), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Josef Vičar (1935), Lipová, ve 13.00 hodin, kostel Jednov - hrob
Antonín Šperka (1936), Dědice, ve 13.00 hodin, kostel Dědice – hrob
Josef Straka (1959), Prostějov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Květoslava Seménková (1940), Brno, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jaroslav Navrátil (1946), Bílovice - Lutotín, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Josef Šoman (1943), Prostějov, Smuteční síň Mlýnská Prostějov – úzký rodinný kruh

Sobota 28. ledna 2023
Rostislav Rolenc (1950), Prostějov – Vrahovice, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Anna Spurná (1931), Vrbátky, ve 13.00 hodin, kostel Bystročice, hrob Dubany

Pondělí 30. ledna 2023
Milada Dostálová (1932), Brodek u Prostějova, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Jaroslav Michalec (1926), Prostějov – Vrahovice, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově - hrob Vrahovice
Peter Šobr (1944), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Hana Rozsívalová (1947), Vrbátky, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově