Opustili nás v období od úterý 7. května do pondělí 13. května 2024:

Ing. Maria Mráčková, rozená Vašků (1944), Bedihošť
Vladimír Vožďa (1938), Studenec
Zdeňka Vojáčková (1956), Držovice
Marie Šustková (1941), Kralice na Hané
Jaromír Straka (1944), Prostějov
František Zacpal (1953), Prostějov
Karel Kovářík (1960), Kralice na Hané
Vojtěch Stoklásek (1935), Vrbátky
Ladislav Huška (1943), Pěnčín
Marie Vyroubalová (1924), Prostějov
Věra Pospíšilová (1940), Olomouc
Antonín Enenkel (1943), Německo
Ing. František Nantl (1936), Čelechovice na Hané
Gustav Novák (1952), Pěnčín

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od úterý 14. května do pondělí 20. května 2024:

Úterý 14. května 2024:
Marie Marčišinová (1940), Němčice nad Hanou, ve 13.00 hodin, kostel Němčice nad Hanou – hrob Nezamyslice

Středa 15. května 2024:
Vladislav Žvátora (1949), Soběsuky, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Zdeněk Běljankin (1936), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Marie Škrabálková (1927), Olšany u Prostějova, v 15.00 hodin, kostel Olšany u Pv – hrob Olšany u Pv

Čtvrtek 16. května 2024:
Věra Babiánková (1937), Bílovice, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Božena Burešová (1952), Ptení, v 15.00 hodin, kostel Ptení – hrob Ptení

Pátek 17. května 2024:
Ignác Režný (1929), Prostějov, v 9.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jan Novotný (1931), Třebčín, v 10.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
PhDr. Ernest Hains (1938), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově – hrob Prostějov
Věra Minářová (1944), Kostelec na Hané, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Zdeňka Drmolová (1946), Prostějov, ve 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Ludvík Žíla (1973), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Milada Texlová (1943), Prostějov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Aleš Vysloužil (1966), Žešov, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Josef Šoc (1930), Kelčice, ve 14.00 hodin, kaple Kelčice – hrob Kelčice

Sobota 18. května 2024:
prap. Petr Arnošt (1975), Klenovice na Hané, v 10.30 hodin, kostel Klenovice na Hané
Marie Slepánková (1929), Buková, ve 14.00 hodin, kostel Protivanov – hrob Protivanov

Pondělí 20. května 2024:
Jaroslav Vlk (1945), Prostějov, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově