Rozloučili jsme se v období od čtvrtku 4. ledna do pondělí 8. ledna 2024:

Leo Krč (1959), Prostějov
František Rek (1944), Prostějov
Marie Veselá (1933), Prostějov
Eva Kaprálová (1941), Prostějov
Dagmar Zeidlerová (1962), Prostějov
Miloš Martina (1956), Ivaň
Libuše Hofbauerová (1935), Hradčany
Alena Pospíšilová (1945), Čechovice
Hana Andrésová (1946), Prostějov
Miroslav Přidal (1932), Kostelec na Hané
Drahoslav Pospíšil (1937), Prostějov
František Fojtík (1948), Brodek u Prostějova
Romana Šupová (1968), Prostějov
Zdenka Čermáková (1946), Prostějov
Marie Jankujová (1936), Prostějov
Ilona Spáčilová, rozená Brabcová (1961), Prostějov
Růžena Waltrová (1942), Prostějov
Miroslava Rozehnalová (1949), Držovice
Pavel Nakládal (1962), Smržice
Vladimír Smička (1950), Prostějov
Hana Majoršinová (1946), Plumlov
Bohumil Zemánek (1952), Prostějov
Miloš Martina (1956), Ivaň
Ladislav Peštuka (1942), Vrahovice
Josef Pokorný (1930), Prostějov

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od úterý 9. ledna do pondělí 15. ledna 2024:

Úterý 9. ledna 2024:
Vlastimila Rozmánková (1943), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Marie Sedláková (1934), Protivanov, ve 13.30 hodin, kostel Protivanov - hrob Protivanov

Středa 10. ledna 2024:
Jaroslava Breitzetelová (1962), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Miluše Hežová (1944), Prostějov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 12. ledna 2024:
Zdeněk Smolka (1948), Ivaň, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Mgr. Miroslav Procházka (1944), Plumlov, v 10.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jiří Semerád (1939), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Ing. Josef Pořízka (1934), Prostějov, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Anna Soldánová (1930), Lutín, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jaroslav Ondrýsek (1938), Olšany u Prostějova, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
David Krejčí (1988), Seloutky, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Sobota 13. ledna 2024:
Jiří Jančík (1951), Brno, 10.00 hodin, Obřadní síň Rozstání
Hermann Feilmeier (1933), Prostějov, ve 14.00 hodin, kostel Ptení – hrob Ptení

Pondělí 15. ledna 2024:
Oldřich Gajdušek (1946), Vrbátky, v 10.00 hodin, kostel Dubany – hrob Dubany
František Kolář (1940), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Petr Pospíšil (1951), Kostelec na Hané, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Zdenka Přecechtělová (1935), Lešany, ve 13.00 hodin, kostel Lešany – hrob Lešany