Rozloučili jsme se v období od úterý 23. ledna do pondělí 29. ledna 2024:

Jaroslav Nejedlý (1951), Drahany
Ladislav Jančík (1982), Malé Hradisko
Ludmila Hesová (1933), Mostkovice
Pavel Holcman (1978), Prostějov
Marie Pospíšilová (1930), Zastávka u Brna
Petr Kakrda (1945), Otonovice
Marie Fárová (1948), Brodek u Prostějova
Karel Jiskra (1933), Prostějov
MUDr. Jaromíra Paťchová (1933), Prostějov
Magda Crhonková (1976), Drahany
Jaromír Novák (1947), Čechůvky
Emilie Krátká (1927), Protivanov
Ludmila Hesová (1933), Mostkovice
Alexander Šoc (1947), Vícov
Radek Zbořílek (1992), Hrubčice
Ing. Eva Kolářová (1958), Žárovice

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od úterý 30. ledna do pondělí 5. února 2024:

Úterý 30. ledna 2024:
Josef Pernica (1944), Prostějov, ve 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Čtvrtek 1. února 2024:
Václav Mrhálek (1929), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 2. února 2024:
Jan Sedlák (1950), Želeč, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
František Mirohna (1955), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Rostislav Jančík (1968), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Marta Müllerová (1938), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jiří Palatka (1947), Křenůvky, ve 13.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Sobota 3. února 2024:
Ing. Radim Slováček (1978), Sloup, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pondělí 5. února 2024:
Marie Buřičová (1943), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Eleonora Kunertová (1929), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jan Hudec (1934), Plumlov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov