Rozloučili jsme se v období od úterý 22. do pondělí 28. srpna 2023:

Petr Kalandra (1949), Prostějov
Ing. Karel Roháček (1944), Prostějov
Jindřiška Začalová (1934), Olomouc
Anežka Kratochvílová (1946), Prostějov - Čechovice
Františka Kubešová (1938), Ptenský Dvorek
František Kaláb (1951), Hradčany
Marie Štaflová (1957), Prostějov - Krasice
Vlastimil Peka (1946), Držovice
Jaroslava Nezvalová, (1936), Prostějov
Přecechtělová Marta, (1948), Prostějov
Josef Drašnar (1962), Bedihošť
Pavel Iwachov (1957), Prostějov
Petr Novotný (1967), Prostějov
Jana Svobodníková (1943), Prostějov
Ladislav Čechovský (1960), Prostějov
Ivan Burget (1946), Prostějov
Nataliya Sovyak (1967), Olomouc
Ludmila Ambrožová (1945), Prostějov

Rozloučíme se od úterý 29. srpna do pondělí 4. září 2023:

Úterý 29. srpna 2023:
Zdeněk Cetkovský (1933), Prostějov, ve 12.00 hodin, mše v kostele Cyrila a Metoděje, ve 13.30 hodin poslední rozloučení v lodžii městského hřbitova v Prostějově

Středa 30. srpna 2023:
Pavel Hutyra (1950), Držovice, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Pavlína Bartošková (1969), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Jarmila Valentová (1944), Soběsuky, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Antonín Smítal (1962), Chobyně, ve 14.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Čtvrtek 31. srpna 2023:
Bohumil Koudelka (1954), Lutotín, v 10.00 hodin, Obřadní síň Mlýnská Prostějov – úzký rodinný kruh
Marie Vychodilová (1946), Smržice, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Zdeněk Marcin (1928), Kostelec na Hané, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Oldřich Pelc (1976), Přemyslovice, ve 14.00 hodin, kostel Přemyslovice - hrob

Pátek 1. září 2023:
Veronika Hlochová (1937), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Marie Frömlová (1929), Prostějov, v 11.00 hodin, kostel Povýšení svatého Kříže Prostějov
Marie Vrchová (1929), Kostelec na Hané, v 11.00 hodin, kostel Dobromilice - hrob
Marie Kůrková (1932), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Marie Vykopalová (1942), Drahany, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Sobota 2. září 2023:
Růžena Všetičková (1938), Určice, v 10.00 hodin, kaple Určice – hrob
Ing. Václav Hrůza (1931), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Helena Hlávková (1937), Prostějov, ve 13.00 hodin, kostel Povýšení svatého Kříže, Prostějov

Pondělí 4. září 2023:
Ivo Zatloukal (1948), Žešov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov