Rozloučili jsme se v období od středy 18. října do pondělí 23. října 2023:

Rudolf Smékal (1931), Prostějov
Věra Náhunková (1941), Prostějov
Libuše Héniková (1940), Vrahovice
Josef Křistek (1941), Prostějov
Drahoslava Profantová (1933), Prostějov
Marie Doležalová (1941), Plumlov
Bc. Elžbieta Jolanta Pencová (1961), Plumlov
Anna Vránová (1950), Otaslavice
Jiří Bier (1933), Prostějov
Pavel Páleník (1975), Kostelec na Hané
Arnošt Štěpánek (1941), Klenovice na Hané
František Nešpůrek (1947), Rozstání
Anna Horáková (1937), Vřesovice
Arnošt Zdražil (1937), Hrdibořice
Vlasta Valtrová (1950), Klenovice na Hané
Marie Krásenská (1937), Žešov
František Kroupa (1946), Otaslavice
Miroslav Kyselák (1945), Dřevnovice
Marie Pazderková (1943), Prostějov

Rozloučíme se od úterý 24. října do pondělí 30. října 2023:

Úterý 24. října 2023:
Radomír Marek (1964), Vícov, ve 14.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Středa 25. října 2023:
Rostislav Rada (1963), Prostějov - Vrahovice, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Marie Bittnerová (1934), Prostějov, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově - hrob
Hyacinta Komínková (1931), Prostějov, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Čtvrtek 26. října 2023:
Antonín Kubeš (1932), Vícov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Ludmila Konečná (1932), Havířov, v 11.00 hodin, kostel Kelčice - hrob
Jaroslava Greplová (1935), Čechůvky, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 27. října 2023:
Alena Trbušková (1947), Prostějov, v 10.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Václav Gregovský (1954), Ivaň, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jitka Jarolímková, rozená Radová (1932), Prostějov, v 11.00 hodin, kostel Cyrila a Metoděje v Prostějově
Hedvika Zatloukalová (1943), Otonovice, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Miroslava Mikšovská (1946), Prostějov, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Tomáš Procházka (1953), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Alois Vaněk (1955), Prostějov, ve 14.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Sobota 28. října 2023:
Žofie Doleželová (1929), Vícov, ve 13.00 hodin, kostel Vícov – hrobka

Pondělí 30. října 2023:
Ludmila Vychodilová (1943), Klenovice na Hané, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Lýdia Rozehnalová (1951), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově