Opustili nás v období od úterý 16. dubna do pondělí 22. dubna 2024:

Alexander Papík (1938), Lípy
Emil Mišo (1934), Hačky
Josef Knajbl (1935), Držovice
Antonín Hudeček (1952), Prostějov
Tomáš Žák (1978), Niva
Helena Minxová (1948), Lipová
Hana Matysová (1969), Otaslavice
František Šreiber (1937), Slatinice
Eliška Svobodová (1939), Prostějov
Jaroslav Došla (1938), Ptení
Eva Bartošová (1940), Pěnčín
František Otáhal (1940), Čelechovice na Hané
Vladimír Hajný (1945), Habartice – Jindřichov
Miloš Schreier (1947), Prostějov
Jaroslav Polehla (1946), Prostějov
Jiří Korčák (1946), Prostějov
Gertruda Nevímová (1933), Prostějov
Věra Ponížilová (1945), Vrbátky
Marta Chupíková (1939), Prostějov
Květoslav Tesař (1948), Brodek u Prostějova
Hana Zbořilová (1960), Biskupice
Vojtěch Zatloukal (1945), Slatinice

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od středy 24. dubna do úterý 30. dubna 2024:

Středa 24. dubna 2024:
Marie Štěpánová (1940), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Lubomír Plecho (1967), Plumlov, ve 14.00 hodin, kostel Plumlov – hrob Plumlov
Jan Kopecký (1930), Olšany u Prostějova, ve 14.30 hodin, kostel Olšany u Prostějova

Čtvrtek 25. dubna 2024:
Vojtěch Polének (1935), Čechy pod Kosířem, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh

Pátek 26. dubna 2024:
Karel Matoušek (1957), Čechy pod Kosířem, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Miroslav Křeček (1930), Prostějov, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Vladimír Dostál (1946), Lipová, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Věra Altmannová (1931), Prostějov, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jindřiška Dobešová (1939), Čelčice, ve 14.00 hodin, kostel Klenovice na Hané – hrob Čelčice

Sobota 27. dubna 2024:
Libuše Zatloukalová (1936), Otonovice, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pondělí 29. dubna 2024:
Ing. Zdeněk Frňka (1941), Prostějov, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Úterý 30. dubna 2024:
Eva Rozehnalová (1943), Bedihošť, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
František Nesvadbík (1952), Klopotovice, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
RNDr. Rudolf Trojan 1948 Smržice, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov