Rozloučili jsme se v období od středy 14. února do pondělí 19. února 2024:

IMilan Rosenberg (1962), Plumlov
Jiří Crhonek (1950), Prostějov
Leoš Kovařík (1953), Otaslavice
Oldřich Snášil (1932), Prostějov
Vladimír Králíček (1927), Kobylničky
Marie Kovářová (1932), Protivanov
Zdeněk Svozil (1959), Pivín
Jaroslav Vichta (1949), Čelechovice na Hané
Ludmila Šestořádová (1946), Slatinice
Marie Minxová (1925), Lipová
Karel Stawarski (1938), Prostějov
Karel Podaný (1958), Komořany

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od středy 21. února do pondělí 26. února 2024:

Středa 21. února 2024:
Mgr. Vlasta Vystavělová (1939), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Čtvrtek 22. února 2024:
Vlasta Grydilová (1950), Vranovice, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 23. února 2024:
Jitka Polláková (1947), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
František Zlámal (1948), Kostelec na Hané, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Ing. Jindřich Starý (1937), Dětkovice, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Ing. Růžena Halíková (1942), Prostějov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Bohumil Drábek (1943), Brodek u Prostějova, ve 13.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Zdenka Přikrylová (1934), Prostějov, ve 14.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Sobota 24. února 2024:
Josef Večeře (1940), Želeč, v 10.00 hodin, kostel Želeč – hrob Želeč
Bohumila Hořavová (1944), Prostějov, ve 12.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pondělí 26. února 2024:
Miloš Hadra (1970), Kostelec na Hanév, 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Markéta Krchňáková (1988), Uhřičice, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově