Rozloučili jsme se v období od středy 12. prosince do pondělí 18. prosince 2023:

Lubomír Balák (1948), Prostějov
Petr Zatloukal (1943), Hrubčice
Miroslav Kwiatkovský (1934), Prostějov
Jaroslav Zvoneček (1946), Držovice
Vlastislav Řehulka (1959), Prostějov
Lenka Crhová (1960), Prostějov - Vrahovice
Marie Přidalová (1947), Prostějov
František Hejda (1970), Prostějov
František Pluháček (1952), Hrochov
Zdeňka Růžičková (1940) Prostějov
Josef Trunečka (1953), Malé Hradisko
Ludmila Frömlová (1931), Prostějov
Drahomíra Dočkalová (1936), Štětovice
Valkovičová Eva (1938), Prostějov
Marie Nováková (1946), Prostějov
Břetislav Jurníček (1936), Prostějov
Jana Sarnecká (1948), Prostějov

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od úterý 19. prosince do pátku 29. prosince 2023:

Úterý 19. prosince 2023:
Milada Hrůzová (1936), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Drahomíra Lakomá (1947), Kralice na Hané, v 10.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Anna Mlčochová (1937), Určice, ve 13.00 hodin, Obřadní síň Určice
Helena Štolpová (1925), Přemyslovice, ve 14.00 hodin, kostel Přemyslovice – hrob Přemyslovice

Středa 20. prosince 2023:
Rudolf Beneš (1941), Prostějov, v 10.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jiřina Dašková (1945), Pivín, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Anežka Lošťáková (1950), Kralice na Hané, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Věra Pazderová (1931), Brodek u Prostějova, ve 13.00 hodin, kostel Brodek u Prostějova – hrobka Brodek u Prostějova

Čtvrtek 21. prosince 2023:
Ludmila Kolečářová (1932), Vrahovice, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
František Čeleďa (1947), Mostkovice, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov – úzký rodinný kruh
Naděžda Vyroubalová (1950), Hvozd, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Jarmila Arnoštová (1963), Klenovice na Hané, ve 13.00 hodin, kostel Klenovice na Hané – hrob Klenovice na Hané

Pátek 22. prosince 2023:
Karel Musil (1930), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Ludmila Tupá (1935), Ostrov u Macochy, v 11.00 hodin, kostel Cyrila a Metoděje, Prostějov
Alfons Novák (1932), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Františka Štefanová (1933), Tvorovice, v 11.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově – hrob Tvorovice
Jaroslav Kovář (1948), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Marie Řezníčková (1942), Olšany u Prostějova, ve 14.00 hodin, kostel Olšany u Prostějova
Dagmar Srostlíková (1939), Stařechovice, ve 14.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Středa 27. prosince 2023:
Otakar Orálek (1964), Krumsín, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Čtvrtek 28. prosince:
Květoslava Šebková (1932), Drahany, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
František Hatle (1941), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Jiří Pivoda (1938), Prostějov, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Věra Dostálová (1945), Prostějov, ve 14.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 29. prosince 2023:
Zdeněk Zapletal (1950), Prostějov, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Alois Smékal (1940), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Miroslava Hradská (1956), Prostějov, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Irena Čmelová (1954), Prostějov, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
PhDr. Jiří Vymazal CSc. (1937), Stínava, ve 13.00 hodin, kostel Stínava – hrob Stínava

Zemřel Ladislav Županič
Zemřel Ladislav Županič, prostějovský rodák