Opustili nás v období od úterý 18. června do pondělí 24. června 2024:

Milada Nejedlá (1935), Seloutky
Miroslav Kouřil (1942), Otaslavice
Dipl. Prof. Marie Marczellová (1939), Prostějov
Josef Nedbal (1930), Kroměříž
Josef Krbeček (1946), Určice
Marie Vránová (1933), Tvorovice
Vladislav Obeda (1949), Prostějov
Libuše Hrbáčková (1930), Prostějov
Františka Vysloužilová (1936), Prostějov
Irma Vrbová (1923), Prostějov
Ludmila Indrychová (1953), Prostějov

Prostějovský deník přináší rubriku s přehledem zesnulých spoluobčanů v uplynulém týdnu a připravovaných pohřbů, ve spolupráci s: Pohřební služba Makový, Pohřební služba Václavková a spol.Pohřební služba FCC Prostějov.

Rozloučíme se od úterý 25. června do pondělí 1. července 2024:

Úterý 25. června 2024:
Jaroslava Mlčochová (1983), Kostelec na Hané, v 10.00 hodin, Obřadní síň Mlýnská, Prostějov – úzký rodinný kruh
Františka Látalová (1950), Lutín, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Miroslav Kalabis (1940), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň Mlýnská, Prostějov – úzký rodinný kruh

Středa 26. června 2024:
Mgr. Jan Novotný (1953), Prostějov, v 11.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Marie Bednářová (1932), Čehovice, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově

Čtvrtek 27. června 2024:
Věra Hanáčková (1942), Prostějov - úzký rodinný kruh
Milan Gába (1939), Prostějov, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov - úzký rodinný kruh
Jan Podolský (1945), Žárovice, v 11.30 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pátek 28. června 2024:
Jiří Hájek (1951), Prostějov, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov - úzký rodinný kruh
Danuše Vysloužilová (1941), Čechovice, v 10.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Josef Köver (1964), Prostějov, v 10.15 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Břetislav Navrátil (1930), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Emilia Mácová (1932), Určice, v 11.45 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Jiří Bartoš (1938), Myslejovice, ve 12.30 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově
Stanislav Vychodil (1940), Kobeřice, ve 12.30 hodin, kostel Dobromilice
Jiří Jelínek (1942), Suchdol, ve 13.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov
Karel Kraus (1946), Rozstání, v 15.00 hodin, kostel Rozstání – hrob Rozstání

Sobota 29. června 2024:
Miroslav Cásek (1942), Seloutky, v 11.00 hodin, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov

Pondělí 1. července 2024:
Jindřich Činoch (1962), Čelčice, Obřadní síň, Brněnská č. 104, Prostějov - úzký rodinný kruh
Drahomír Pajchl (1941), Prostějov, v 11.00 hodin, Obřadní síň městského hřbitova v Prostějově