v obřadní síni městského hřbitova v Prostějově:
11.20 Jindřich Nehera (84) – Kaple, 12.00 Jan Zedníček (61) – Prostějov, 12.40 Marie Beneková (66) – Němčice nad Hanou, 13.20 Pavel Znojil (51) – Smržice, 14.00 Ludmila Hasalová (75) – Prostějov-Vrahovice

v obřadní síni v Malém Hradisku:
16.00 František Přikryl (86) – Malé Hradisko

v kostele v Jednově:
15.00 Jiří Thon (46) – Hrochov

v kostele v Soběchlebech:
15.30 Marie Křížanová (81) – Lhota

v obřadní síni v Přerově:
13.00 Anežka Simbartlová (96) – Lazníčky, 13.40 Vlasta Vítězová (82) – Pavlovice, 14.20 Milada Andejčíková (70) – Vlkoš

v obřadní síni v Hranicích:
13.00 Zdeněk Zámečník (71) – Hranice, 14.00 Petr Hadaš (63) – Hranice

v kostele v Paršovicích:
13.00 Jiřina Mlčáková (74) – Paršovice

v obřadní síni krematoria v Šumperku:
13.00 Dagmar Floková (57) – Sudkov, 14.00 Josef Hegr (80) – Sobotín

v římskokatolickém kostele v Šumperku:
11.00 Marie Andrlová (87) – Šumperk, 15.00 Lubomír Řezáč (82) – Šumperk

v modlitebně Bratrské jednoty baptistů v Šumperku:
15.00 Emil Grindler (72) – Velké Losiny

v kostele v Rapotíně:
15.00 Miroslav Kovařík (83) – Rapotín

v kapli v Postřelmůvku:
15.30 Václav Sitta (78) – Postřelmůvek

v kostele v Dubicku:
15.00 Anna Vašíčková (77) – Dubicko

v kostele v České Vsi:
10.00 Alena Bakešová (33) – Bernartice

v kostele v Bílém Potoku:
13.00 Marie Červíková (94) – Bílý Potok

v obřadní síni v Jeseníku-Bukovicích:
14.00 Karel Dubovan (83) – Velká Kraš

ve smuteční síni olomouckého krematoria:
9.20 Mgr. Drahoslava Svobodová (79) – Olomouc, 10.00 Jana Hlobilová (56) – Olomouc, 12.00 Viktor Kumor (84) – Olomouc, 13.20 Eva Černá (66) – Olomouc-Chválkovice, 14.40 Vojtěch Hexman (79) – Slatinky

v kostele svaté Barbory v Olomouci-Chválkovicích:
15.00 Karel Zeman (88) – Olomouc-Chválkovice

v kostele svatého Urbana v Olomouci-Holici:
14.00 Ivan Navrátil (83) – Holice

v chrámu Páně svaté Kunhuty v Pasece:
14.00 Jindřiška Pekařová (79) - Paseka

ve smuteční síni v Litovli:
14.00 Oldřich Vydržel (66) – Mladeč

ve smuteční síni ve Šternberku:
12.00 Pavel Neumann (47) – Šternberk