Smuteční síň olomouckého krematoria:
12.40 Vlasta Michalicová (74) – Bystročice, 13.20 Olga Odstrčilová (78) – Olomouc, 14.00 Anna Krüllová (82) – Olomouc

Dóm svatého Václava v Olomouci:
12.00 František Sklenář (75) – Prostějov

Kostel v Nákle:
14.00 Jarmila Ošťádalová (75) – Olomouc

Smuteční síň ve Šternberku:
12.45 Ivanka Hricišinová (62) – Mladějovice

Obřadní síň Mlýnská v Prostějově:
10.00 Vojtěch Lužný (89) – Soběsuky

Obřadní síň Městského hřbitova v Prostějově:
11.20 Jarmila Šmehlíková (54) – Čechovice, 12.00 Vlasta Kopečná (88) – Prostějov, 12.40 Františka Novotná (78) – Konice, 13.20 Danuše Skopalová (71) – Jesenec, 14.00 Ludmila Zajícová (74) – Prostějov

Kostel v Hrubčicích:
13.00 Jaroslav Zapletal (86) – Hrubčice

Kostel v Kokorách:
14.00 Marie Gregovská (65) – Žeravice

Kostel v Oseku nad Bečvou:
14.00 Ladislav Cifr (44) – Lipník nad Bečvou

Kostel v Lipníku nad Bečvou:
14.00 Anežka Venclíková (85) – Lipník nad Bečvou

Obřadní síň v Hranicích:
13.00 Marie Menšíková (53) – Olšovec

Kostel v Soběchlebech:
15.30 Marie Václavíková (100) – Soběchleby

Obřadní síň v Přerově:
10.45 Irena Lacková (87) – Přerov, 13.00 RNDr. Vladimír Holub (80) – Přerov, 13.40 Zdenka Zlámalová (76) – Šišma, 14.20 Ing. Jaroslav Dokoupil (82) – Přerov

Kostel v Citově:
14.00 Marie Zatloukalová (68) – Císařov

Starokatolický kostel v Šumperku:
12.00 Jaroslava Mulačová (81) – Šumperk, 14.00 Anna Hejlová (83) – Bratrušov

Kostel v Dolních Studénkách:
14.00 Bohumil Suchomel (98) – Dolní Studénky

Římskokatolický kostel v Zábřehu:
14.00 Vlastimil Doseděl (67) – Zábřeh

Kostel ve Zborově:
15.00 Emil Halenčák (71) – Zborov

Kostel sv. Stanislava v Mohelnici:
11.00 Růžena Grygarová (81) – Mohelnice

Obřadní síň v Jeseníku-Bukovicích:
12.00 Zdeněk Mestický (59) – Česká Ves

Evangelický kostel v Jeseníku:
14.00 Jaroslava Krčálová (93) – Jeseník

Kostel v Bílém Potoku:
13.00 Anna Červíková (66) – Bílý Potok

Uvedeny jsou pouze smuteční obřady pohřebních služeb, které nám je poskytly ke zveřejnění.