V případě, že jste nenašli právě ten váš ples, zašlete pozvánku na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz , rádi váš ples do našeho přehledu zařadíme.

PŘEHLED PLESŮ NA PROSTĚJOVSKU 2024:

Pátek 12. ledna:
XXXIII. Tradiční městský ples Prostějov, Národní dům Prostějov
Ples Obchodní akademie, Společenský dům Prostějov

Sobota 13. ledna:
Obecní ples Pivín, Obecní dům Pivín
Obecní ples Čechy pod Kosířem, Multifunkční budova Čechy p. K.
Ples zimních skřítků, sportovní areál Pěnčín
Školní ples Vrbátky, sokolovna Dubany
Hasičský ples Kostelec na Hané, sokolovna Kostelec na Hané
Ples Švehlovy střední školy, Národní dům Prostějov
Hasičský ples SDH Bousín, Kulturní dům Bousín
Hasičský ples SDH Suchdol, Kulturní dům Suchdol

Na Rockovém plese v Jesenci vystoupily legendární regionální kapely. 4.3. 2023
VIDEO: Rockeři v oblecích pařili v Jesenci. Hrály jim regionální legendy

Pátek 19. ledna:
Maturitní ples Trivis, Společenský dům Prostějov
Ples SŠ automobilní, Národní dům Prostějov

Sobota 20. ledna:
Myslivecký ples Lipová, Kulturní dům Lipová
Maturitní Ples SŠ ART ECON, Národní dům Prostějov
Dětské šibřinky SRPŠ Pivín, Obecní dům Pivín
Myslivecký ples Hubert, Kulturní dům Žárovice
Reprezentační ples CMG Prostějov, Společenský dům Prostějov
Zahrádkářský ples Smržice, Kulturní dům Smržice
Hanácký bál Kostelec na Hané, sokolovna Kostelec na Hané
Ples klubu přátel školy Tištín, sokolovna Tištín
Hasičský ples Němčice nad Hanou, sokolovna Němčice nad Hanou
Sokolský ples Vřesovice, sokolovna Vřesovice
Školní ples aneb tanec v džungli, Obecní sál Bohuslavice
Hasičský ples SDH Brodek u Konice, Kulturní dům Brodek u Konice
Hasičský ples SDH Stražisko, Sál obecního úřadu Stražisko

Maškarní ples Plumlovských nadšenců 2023
Ples Plumlovských nadšenců. Pikantní byl extra, dorazil i Kokain a Marilyn

Neděle 21. ledna:
Dětské šibřinky Tištín, sokolovna Tištín

Pátek 26. ledna:
Ples SOŠPO Prostějov, Společenský dům Prostějov
Ples SOŠ E. Husserla Prostějov, Národní dům Prostějov
Hasičský ples SDH Mostkovice, sokolovna Mostkovice

Sobota 27. ledna:
Hasičský ples SDH Soběsuky, Kulturní dům Žárovice
Farní ples Pivín, Obecní dům Pivín
Sokolský ples Čechy pod Kosířem, Multifunkční budova Čechy p. K.
Hasičský ples SDH Hrochov, Kulturní dům Lipová
Myslivecký ples Ptení, Aula ZŠ Ptení
Hasičský ples SDH Čechovice, sokolovna Čechovice
Sokolský ples Vrbátky, sokolovna Dubany
Ples RG a ZŠ města Prostějova, Společenský dům Prostějov
Ples TŠ Pirouette, Národní dům Prostějov
Ples Okresního mysliveckého spolku Prostějov, Kulturní dům Čelčice
Hasičský ples SDH Dobrochov, sál ZŠ Dobrochov

Pátek 2. února:
Stužkovací ples SŠ Zdravotnická Prostějov, Společenský dům Prostějov

Sobota 3. února:
Ples FC a Sokol Ptení, Aula ZŠ Ptení
Hasičský ples SDH Šubířov, sokolovna Šubířov
Hanácký bál, Kulturní dům Kralice na Hané
Ples pohádky tisíce a jedné noci, sokolovna Vřesovice
Tradiční šibřinky v Pivíně, Obecní dům Pivín
Školní ples, Multifunkční budova Čechy pod Kosířem
Hasičský ples SDH Tištín, sokolovna Tištín
Obecní ples, Sál kina Krumsín
Reprezentační ples, sokolovna Brodek u Prostějova
Obecní ples, sokolovna Otaslavice

V pořadí 12. maškarní bál, měl v Určicích opět neopakovatelnou atmosféru. 4.3. 2023
Avatar s jeptiškami či štětkami. Maškarák v Určicích bavil. Podívejte se

Pátek 9. února:
Sportovní ples TJ Sokol Čechovice, sokolovna Čechovice
Hudební a taneční večer s Vladimírem Hronem, sokolovna Určice
Hasičský ples SDH Konice, Kulturní dům Jesenec
Maturitní ples GJW, Společenský dům Prostějov

Sobota 10. února:
Ostatkový ples SDH Ptení, Aula ZŠ Ptení
Maturitní ples ZŠ a Gymnázia Konice, Kulturní dům Jesenec
Sportovní ples, sokolovna Kostelec na Hané
Hanácký bál, soubor Klas, Kulturní dům Kralice na Hané
Hasičský ples SDH Koválovice-Osíčany, Kulturní dům Osíčany
Ostatky v Pivíně, Obecní dům Pivín
Ples KDU-ČSL, Národní dům v Prostějově
Šibřinky SDH Brodek u Konice, Kulturní dům Brodek u Konice

Pátek 16. února:
Fotbalový ples FC Kostelec na Hané, sokolovna Kostelec na Hané
Hanácký bál, soubor Mánes, Národní dům Prostějov
Fotbalový ples TJ Haná Nezamyslice, SRC Nezamyslice
Maturitní ples SŠDAM, Společenský dům Prostějov
Hasičský ples SDH Vrahovice, Kulturní dům Kralice na Hané

Sobota 17. února:
Divadelní ples, sokolovna Němčice nad Hanou
Hasičský ples SDH Vřesovice, sokolovna Vřesovice
Obecní ples, sokolovna Dubany
Školní ples, sokolovna Otaslavice
Obecní ples, sokolovna Smržice
Hasičský ples SDH Jednov, Kulturní dům Suchdol
Obecní ples Seloutky, sál Seloutky
Ples obce Držovice, obecní sál Držovice
Hasičský ples SDH Bohuslavice, Kinosál Bohuslavice

Pátek 23. února:
Ples TJ Ohrozim, Kulturní dům Ohrozim
Ples SOŠP a SOUS Prostějov, Společenský dům Prostějov
6. Maškarní ples Vlhy, Restaurace U tří bříz, Prostějov

Sobota 24. února:
Maškarní ples TJ Sokol Čechovice, sokolovna Čechovice
Obecní ples Čelechovice na Hané, sokolovna Čelechovice na Hané
Hasičský ples SDH Čechy p./K., Multifunkční budova Čechy pod Kosířem
Hasičský ples SDH Lipová, Kulturní dům Lipová
Ples rádia Haná, Společenský dům Prostějov
Školní ples ZŠ Určice, sokolovna Určice
Obecní ples, sokolovna Olšany u Prostějova

Pátek 1. března:
Obecní zábava Mostkovice, sokolovna Mostkovice
Hasičský ples SDH Štarnov, Hasičská zbrojnice Štarnov

Sobota 2. března:
Zámecký ples města Plumlova, Kulturní dům Žárovice

Sobota 9. března:
Maškarní ples Plumlovských nadšenců, Kulturní dům Žárovice
První hasičský ples SDH Konice, Kulturní dům Jesenec
Hasičské bál SDH Prostějovičky, sál nad pohostinstvím Prostějovičky
1. Rockový charitativní ples, Společenský dům Prostějov
Zelenozlatý ples SDH Vrchoslavice, sokolovna Vrchoslavice
Hasičský ples SDH Olšany, sokolovna Olšany u Prostějova
Hasičský ples SDH Krasice, sokolovna Čechovice

Sobota 16. března:
Sokolský ples Vícov, sál V zatáčce Vícov
13. Maškarní bál SDH Určice, sokolovna Určice
Josefovská veselice, sokolovna Němčice nad Hanou

Sobota 23. března:
15. reprezentační ples baru 12 opic, Národní dům Prostějov
4. Hasičský ples SDH Domamyslice, sokolovna Čechovice