Po veleúspěšném dubnovém Sletu čarodějnic, se připomínají organizátoři ze Spolku Plumlovských nadšenců další akcí. Tentokrát bude v hlavní roli opět hudba, ale bonusem v letním horku bude pestrá nabídka piva. "Nejedná se ale výhradně o akci pro dospělé. Bohatý doprovodný program je připraven i pro děti v podobě skákacích atrakcí, malování na obličej nebo copánkování," zve šéf pořadatelského týmu Marek Otruba.

Zahrají legendy i mladé pušky

close Plumlovské pivní slavnosti už v sobotu ve Žraloku. info Zdroj: Spolek Plumlovských nadšenců zoom_in Hlavním tahákem je rock metalová parta Vitacit, která letos slaví neuvěřitelných padesát let na scéně. Jména jako Miloš Dodo Doležal nebo Láďa Křížek, zná snad každý tuzemský posluchač rockové hudby. Ti už sice v kapele nejsou, ale jejich nesmrtelné hity hrají jejich kolegové stále.

Nabitý program odstartuje dvě hodiny po poledni Iron Maiden Moravia, po nich ovládnou podium přerovští Arrhythmia a podvečerní atmosféru nabudí další jubilanti, slavící třicítku Reflexy. Čtvrtým do party jsou tvrďáci z Vyškova - Dark Gamballe. "Myslím, že výše uvedené kapely jsou zárukou dobré zábavy a hudební kvality," říká Otruba.

Opět bude odvoz do Prostějova zdarma

Autobusy budou odvážet účastníky každou celou hodinu počínaje 21 hodinou s poslední jízdou o půlnoci. "Odjezd bude z autobusové zastávky na Tyršově náměstí u lva, jak jsou návštěvníci našich akcí zvyklí," doplňuje pořadatel.


Vstupné činí 300 korun na místě, 200 korun v předprodeji. Děti do 14 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek je na portálu SMSticket a také v recepci kempu Žralok, v plumlovské restauraci Pácl a v prostějovské prodejně Pivní nebe.


Pro čtenáře Deníku, kteří se chystají do Plumlova na Pivní slavnosti, je díky spolupráci se Spolkem Plumlovských nadšenců přichystána soutěž o 10 volných vstupenek. Stačí správně odpovědět na níže položenou otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí při losu.

OTÁZKA: Jak se původně jmenovala kapela Vitacit?
Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět VITACIT. K odpovědi napište celé jméno a adresu.
Uzávěrka soutěže je v pátek 11. srpna 2023 do 14 hodin. 

close Plumlovské pivní slavnosti už v sobotu ve Žraloku. info Zdroj: Spolek Plumlovských nadšenců zoom_in Plumlovské pivní slavnosti už v sobotu ve Žraloku.