"Jak už jsem avizoval původně, koncert Jaromíra Nohavici neděláme pro výdělek, ale pro naše občany. Ti měli možnost si zakoupit lístky přednostně. Do volného prodeje jich zůstalo okolo dvaceti," informoval ve středu Deník olšanský starosta Milan Elfmark.

Jaromír Nohavica.
Nohavica vyprodal prostějovskou halu

Plakát avizující koncert a předprodej vstupenek.Plakát avizující koncert a předprodej vstupenek.Zdroj: Deník/VLP ExternistaNa všechny, co dorazili ráno na úřad, se nedostalo. "Obec Olšany dala plakát na stránky obce s tím, že sál má 280 míst a prodej lístků bude zahájen 1.11. 2023 v 7 hodin na obecním úřadě. V 7 hodin jsem stál ve frontě asi jako 15 v pořadí a když jsem byl 4 od pokladny, bylo nám řečeno, že už lístky nejsou. Pan starosta nám oznámil, že přednost měli občané obce," přiblížil ranní situaci v Olšanech čtenář Deníku Jan Dostál.

Zájem předčil očekávání. "Přiznám se, že jsem takovou poptávku po vstupenkách nečekal. Pořádáme různé koncerty pravidelně, jezdí k nám světově uznávané osobnosti, ale nikdy neprodáme více než 50 vstupenek. Je vidět, že jméno dělá hodně," komentoval starosta Elfmark.

Realita je tedy taková, že je podle očekávání koncert Jaromíra Nohavici v olšanské sokolovně, který se uskuteční v pátek 24. listopadu vyprodán.

V sále zazní písně z divadelní inscenace Moravského divadla Boží mlýny. "Zcela výjimečný a unikátní koncert Jarka Nohavici, který zazpívá své písně v působivých aranžích Filipa Tailora a jeho cimbálové kapely Boží mlýny," uvádí se na webu ostravského klubu Heligonka. Právě v něm vystoupí Jarek Nohavica o dva dny později než v Olšanech u Prostějova.

Doporučujeme:

Folkový kolotoč, 3. června 2022 v Ostravě. Jaromír Nohavica.
Nohavica míří do Olšan. Předprodej vstupenek již ve středu
Ostravský bard Jarek Nohavica.
Jarek Nohavica slaví 70 let, písničkami umí pobavit i pohladit všechny generace
Soutěžní družstva SDH Plumlov dokázala ovládnout Flídr cup v Širokém dole na Svitavsku v obou kategoriích. Foto: SDH Plumlov, se svolením
VIDEO: Neuvěřitelné! Útok za 13 vteřin. Hasiči z Plumlova ho dali. Podívejte se