Na příměstském táboře v termínu od 18. srpna do 22. srpna, který má kapacitu dvacet dětí, je ještě pár volných míst.

„V případě, že by byl o tábor skutečně velký zájem, uvažujeme, že bychom ještě přidali jeden turnus v dalším týdnu," uvedla Margarita Zedníčková.

Cena pětidenního tábora, který bude probíhat v tělocvičnách na Olomoucké, je 1 280 korun. V ceně je jídlo, svačinky, pitný režim. Děti budou mít dvě hodiny denně taneční výuku. Každý den je čeká posilovací část, harmonizující jóga, základy baletu a vyzkouší si i nový styl Port de Bras nebo street dance.

„Chystáme se s dětmi malovat i mandaly, pozvaná je výtvarnice automatické kresby a v plánu je i jednodenní výlet, nejspíš do zoo," popsala Margarita Zedníčková s tím, že program tábora začne v 8 hodin ráno a končit bude podle domluvy s jednotlivými rodiči dětí. Poslední aktivity jsou v plánu na 16:30 hodin.

„Nechceme striktně dodržovat konec. Někteří rodiče totiž končí v práci později," dodala organizátorka tábora. Žádná speciální obuv nebo oblečení není potřeba. Přihlášku na tábor určený dětem různého věku naleznete na adrese: http://justlight.cz/domu/aktualni-informace-2/letni-primestsky-tanecni-tabor.

„Vítáni jsou všichni, kdo rádi tančí, i ti, kteří si myslí, že tančit neumí. Nenechte si ujít tuto událost, přijďte zakončit prázdniny s námi tancem. Těšíme se na vás," vzkázali dětem organizátoři.