I letos se od pátku 17. listopadu zahájil speciální program výstavy Doteky Vánoc malováním obrázků pískem a zdobením perníčků.

Následující den jste dopoledne mohli malovat keramiku s odpolední pohádkou pro děti O Budulínkovi.

S otevírací dobou od 8 do 18 hodin si i nyní můžete zajet prohlédnout a nakoupit vše potřebné pro vylepšení vánoční atmosféry u vás doma.

„Můžete si vybrat ze všech barev, které Vás jen napadnou. Kdyby jste si nevybrali z hotových vazeb, tak si stačí zajít do místní dílny a vytvořit si dle svého vkusu. Vždy se snažíme přizpůsobit se svým zákazníkům,“ uvedla Iva Marciánová. Na tohle období je prozatím už vyrobeno dvě stě padesát vazeb.

Naleznete zde nejen drobnosti jako dřevěné zvířecí motivy či skleněné vázy, ale i hotové adventní věnce nebo jakékoliv ozdoby na Váš stromeček.

„Lidé si sem zajdou nakoupit maličkosti pro své blízké jako dárky nebo i jen pro inspiraci na své domácí tvoření,“ dodala Iva Marciánová.

Největší návštěvnost nejen z okolí Kostelce, ale i z odlehlejších měst, připadá víkendům.

„Během toho počátečního se dostavilo až přes tři tisíce zákazníků,“ pochlubila se Iva Marciánová.

Při kochání originálními výrobky se můžete zahřát kávou. Pokud jste se ještě v zahradnickém centru nezastavili, tak nezoufejte, protože tady bude otevřeno až do Štědrého dne. 

Autor: Tracy Wildová, Vanessa Wildová