„Sní tu mrkvičku kašpárek, nebo koník?" ptala se máma kloučka, který v dřepu sledoval kašpárkovy vylomeniny. Hryz a hryz. Půlka mrkve je pryč. Kašpárek si pochutnává a koník se tváří, že mu to nevadí. Pak i bělouš dostává sousto. Divákům se spolu s kašpárkem pokloní.

„Jsme zde prvně, areál vypadá výborně, akce je skvělá," pochvaloval si Jan Dupal z týmu Sandry Doležalové Equidance. Sandra převlečená za kašpárka zatím na koni chytala do síťky bubliny z bublifuku či seděla v sedle obráceně.

Doležalová má ve svém programu noční i denní show. Nabízí například představení Kůň a oheň,Dáma v sedle, Kůň ve službě člověka, Šerm z koňského hřbetu či Lovecké ukázky.

Koně dokáže připravit i pro natáčení filmu.

„Kůň se pak nebude bát ohně, střelby či dýmu, za každé situace bude v klidu, nepřekvapí ho burácení motoru ani startující auta," řekla šéfka brněnského týmu Equidance.

Sandra Doležalová prozradila, že její největší vášní je jízda v dámském sedle. „Opravdovou dámu na koni si není možné představit jinak než v bočním sedu v dámském sedla, které zdůrazňuje eleganci a ženskost," usmála se.