Své dotazy pište na email redakce.prostejovsky@denik.cz.

Dvě z vás vždy vybereme a pomůžeme vám vytvořit outfit přímo na míru.

Foto: 1

1. Ani v zimním období se nemusíte bát barev. Naopak, barevný šátek, šála, čepice nebo rukavice celý model oživí. Zkuste třeba fialovou. Je v kurzu a sluší téměř každému.

Móda II.
Foto: 2

2. Letos se určitě neobejdete bez kvalitní péřové bundy. „Zkuste tu s kapucí ozdobenou kožíškem z králíka nebo lišky. Vypadá luxusně,“ radí módní znalkyně Karla Kluková.

Móda II.
Foto: 3

3. Pro ty, které preferují kabáty a přeci jen by chtěly zkusit něco jiného, je tou nejlepší volbou dlouhá péřová bunda. „Tato je kombinovaná z kožíškem z králíka. Skvěle ji doplňují vysoké kozačky na podpatku. Ale pozor! Přezku v pase si nemůže dovolit každá postava,“ upozorňuje Karla Kluková.

Móda II.
Foto: 4

4. Maxisvetry. Největší hit letošního podzimu a zimy jsou jednoznačně dlouhé svetry. „Pozor by si na ně měly dávat jen ženy s menší postavou. Jejich výhodou naopak je, že ledaco zakryjí a navíc skvěle zahřejí. Osobní zkušenost,“ usmívá se módní znalkyně.

Móda II.
Móda II.
Foto: 5

5. Letošní zima bude jako stvořená pro zvířecí vzory. „Určitě si do svého šatníku pořiďte nějaký top, šátek či kabátek s motivem leoparda,“ doporučuje Kluková. Jako šelma budete na ulici nepřehlédnutelná.

Móda II.
Foto: 6

6. Také do Prostějova dorazil závan Francie. „A to ve formě límců u zimních bundiček a kabátků. Vypadají velmi efektně. Aby model nepůsobil přeplácaně, je nutné jej doplnit pouze jednoduchými kalhotami a jednobarevným svetříkem,“ radí odbornice na módu.

Móda II.

Foto: 7

7. Plesová sezona se blíží. Spousta žen a dívek přemýšlí, jak by vynikly nebo svůj večerní model oživily. „Nebojte se vzít například ke koktejlkám rockerské boty na jehlovém podpatku nebo širší okovaný pásek,“ doporučuje Kluková.

Móda II.
Foto: 8

8. Na dno skříně nepatří ani v zimě riflové minisukně. „Letos se budou nosit hlavně s tónovanými punčochami, které nejen zahřejí, ale hlavně skvěle vypadají. Skvělou volbou jsou pak kozačky na hodně vysokém podpatku,“ vysvětluje.

Móda II.
Móda II.