"Blíží se nám závěr léta a sobotní fest je jednou z posledních akcí v kempu. Vstupné je dobrovolné a parkování pro návštěvníky přímo v areálu kempu zdarma," vzkázal správce kempu Petr Piňos.

Festival organizuje prostějovská kapela Bezsoucitu a pozvala na něj další dvě skupiny. "S nápadem uspořádat tento festiválek přišli kluci z kapely Bezsoucitu a již teď plánujeme, že pokud bude zájem ze strany veřejnosti, uskuteční se tento festival i v příštím roce v letním termínu a bude rozšířen o více regionálních kapel," informuje Marek Otruba, místostarosta Plumlova, který má kemp na starosti.

| Video: Youtube

Na podiu se postupně představí Bezsoucitu, Motörhead Czech republic revival a ATD. Metalová smršť vypukne pod plumlovským zámkem v sobotu 30. září od 17 hodin, kdy jako první vystoupí Bezsoucitu. Motörhead Czcech republic revival rozproudí publikum o dvě hodiny později a žhavou noc završí prostějovští ATD se startem ve 21 hodin. Vstupné na celý Bezsoucitu fest je dobrovolné.

close Hudební festival završí v sobotu letošní sezonu v plumlovském kempu Žralok. info Zdroj: Deník/VLP Externista zoom_in Hudební festival završí v sobotu letošní sezonu v plumlovském kempu Žralok.