Den D byl určen na čtvrtek 16. února. V tento den přivítá historicky první žlutočervená restaurace na Prostějovsku své první zákazníky.

Plnohodnotná restaurace s obsluhou. McDonald's na parkovišti společnosti Tesco v těsné blízkosti dálničního sjezdu z D46 Prostějov sever nabídne rozvážku jídla, obvyklý servis pro řidiče a také roznášku objednávek až ke stolům.

Potvrdila to i mluvčí společnosti Jitka Pajurková, která přidala podrobnosti: "Restaurace poskytne všechny moderní služby jako je například McDelivery (rozvážku jídla) nebo McDrive, který bude vybavený nejnovějšími digitálními menuboardy. S otevřením vnitřních prostor se zákazníci mohou těšit i na roznášku jídla až ke stolům. Restaurace zaujme také moderním designem."

Restaurace McDonald's bude již 114. žluto červeným fast foodem tohoto řetězce v České republice. Na Prostějovsku bude vůbec prvním a v rámci Olomouckého kraje pátým. Tři pobočky jsou v Olomouci a jedna v Unčovicích u Litovle.

"Přesný termín otevření restaurace pro veřejnost je 16. února," zve širokou veřejnost Jitka Šmejkalová, PR manažerka společnosti.