„Letos se jedná o osmý ročník této akce. V začátcích tolik lidí nechodilo, ale rok od roku se setkáváme s větším zájmem. Minule přišlo tři sta lidí. Kolik tady bude dnes, nechám se zatím překvapit,“ řekla na začátku večera za pořádající dobrovolné hasiče Lenka Sosíková.

Kromě taneční zábavy za doprovodu rockové kapely Quercus, mohli návštěvníci zavítat do fotokoutku, vyhrát něco v tombole nebo využít bohatého občerstvení.

V průběhu večera proběhlo také vyhlášení nejlepších masek. Hodnotným darem byl oceněn jednotlivec i skupina.

„Býval jsem pravidelným hostem karnevalu, dnes jsem zde asi po dvou letech. Oceňuji práci všech lidí, kteří přišli v krásných kostýmech. Některé z nich jsou opravdu originální a daly určitě hodně práce,“ uvedl jeden z hostů Josef Koudelka.

„Já jsem poprvé v životě na maškarním pro dospělé a moc se mi tady líbí. Vzhledem k tomu, že studuji maskérství, tak jsem nás s přítelem nalíčila sama,“ podělila se o své zážitky Lucie Pavlů.

„Akcí s hasiči pořádáme během roku celkem třináct. Tohle je jediná, kde vybíráme vstupné. Jindy je dobrovolné a putuje na dobročinné účely. Ráda bych pozvala na ostatky, které proběhnou příští sobotu a také na vítání jara, které plánujeme v březnu,“ dodala na závěr Lenka Sosíková.