Můžete si hádat jen tak pro radost. Ale pokud rádi soutěžíte, zkuste se s námi o vaše znalosti podělit a můžete vyhrát časopisy z našeho vydavatelství (jako např. National Geographic, Glanc, Kreativ, Květy a další).

Správné odpovědi na jednotlivé fotohádanky zasílejte ve formátu: 1. odpověď, 2. odpověď, 3. odpověď… atd. na email: karel.rozehnal@denik.cz. Do předmětu emailu uveďte heslo: FOTOHÁDANKY.

Pět prvních hadatelů, kteří správně uhádnou alespoň sedm fotohádanek, od nás obdrží časopisy. Můžete si je pak po potvrzení, že jste vyhráli, u nás v redakci na Vojáčkově náměstí pak sami vybrat. (1. místo - 10 časopisů, 2. místo - 7. časopisů, 3. místo - 5. časopisů, 4. místo - 4. časopisy, 5. místo - 3. časopisy. Tak neváhejte, těšíme se na vaše odpovědi.

SOUTĚŽ UKONČENA. MÁME UŽ PĚT VÝHERCŮ. DÁL SI MŮŽETE HÁDAT JEN TAK PRO RADOST. SPRÁVNÉ ODPOVĚDI PRO VAŠI KONTROLU NAJDETE ZDE.

A budeme i moc rádi, když nám sami na výše uvedený mail nějakou tu vámi vytvořenou fotohádanku pošlete. Rádi ji posléze na webu zveřejníme.