Koupaliště je obecní a vstupné se příliš nezvýšilo. "S cenou vstupného jsme šli mírně nahoru. Dospělí zaplatí o dvacet korun více než loni a děti symbolickou desetikorunu. Provoz koupaliště je spíše službou pro lidi než výdělečným podnikem. Těší nás, že s příchodem veder, si lidé cestu našli," komentuje starostka Markéta Dvořáková. Celodenní vstup přijde dospělého na stokorunu, děti a mládež zaplatí o třicet korun méně.

Rozmanitá nabídka v bistru s novým nájemcem. "V nabídce máme čtyři druhy piva, točenou kofolu a malinovku. V sezóně počítáme i s vineou. Připravujeme několik druhů kávy včetně klasického turka. Z jídel nechybí samozřejmě párek v rohlíku a hranolky, kuřecí nugety nebo smažený sýr. Z polévek je možné si dát vývar či guláškovku," informuje Jitka Formánková, provozní bistra s tím, že aktuálně je o víkendech v provozu udírna.

"Máme cigáro, klobásy a také makrely. V hlavní sezóně počítáme s denním provozem a rozšířenou nabídkou. Děti si mohou dát zmrzlinu a máme pro ně k dispozici rozšířený dětský koutek," doplňuje Formánková.

Obecní Koupaliště Stražisko disponuje padesátimetrovým bazénem a malým dětským bazénkem. Teplota vody se pohybuje okolo 25 stupňů. V červnu je otevřeno denně od 14 do 19 hodin, přes víkendy od 9 do 19 hodin.