V minulém roce prošly kompletní rekonstrukcí záchody a letos na podzim přišla konečně na řadu generální oprava sprch a sociálního zařízení v celkové částce 1 209 000 korun.

„Menší práce udělají sami zaměstnanci Klubového zařízení, které má kemp ve správě. Na ty větší byla povolána specializovaná firma,“ uvedl správce objektu Petr Piňos.

Návštěvníci se tak v příští sezóně mohou těšit na nové sprchy, umyvadla, obklady a celkově prostor dostane nový kabát. Změnu vítají právě i lidé, kteří do kempu každoročně jezdí na dovolenou.

„Sprchy byly jediná černá tečka na jinak naprosto skvělém pobytu. Jde vidět že jsou už opravdu staré a renovace jim určitě prospěje,“ řekl například Ondřej Pavelek.

„Změna je to určitě skvělá. I když staré sprchy mi tedy ani moc nevadily, bylo tam díky skvělému personálu vždy čisto a uklizeno,“ podělila se o názor Veronika Hauerová.

Na řadu přijde i kuchyňka

Sprchy nejsou zdaleka poslední investicí. Podle slov Petra Piňose by do budoucna měla přijít oprava kuchyňky nebo stavba nových chat.

„Čeká se na to, až bude hotová kanalizace v těchto místech. Potom bychom rádi vystavěli nové chaty s vlastním záchodem a sprchou. To by určitě zvýšilo kvalitu našich služeb,“ prozradil Piňos, který je sám svědkem toho, že se o kemp v minulých letech moc nikdo nestaral.

„Prožil jsem tady celé dětství, poté jsem zde jako student natíral chaty a troufám si říct, že za ty roky už to nikdo jiný neudělal. Práce je tady hodně, ale věřím, že to vše dáme do pořádku. Hodně také záleží na financích“ dodal na závěr.