V sobotu 26. října vystoupí v prostějovské Kavárně Kavalír zpěvačka Alžběta Kolečkářová, která je známá jako jedna z nejvýraznějších finalistek Česko Slovenské SuperStar. Představí svou novou akustickou show s kytarou a loop station, se kterou třeba vyrazil dech osmdesátitisícové Letné Ed Sheeran.

Jedinečný hlas mladé zpěvačky Alžběty Kolečkářové se vryl do paměti posluchačů hlavně díky megahitu Proud mezi námi, kterou nazpívala s kapelou Reflexy. Dodnes je to jedna z nejhranějších písní napříč rádiovým éterem v celé zemi. Mezi Alžbětiny další hity pak patří třeba Andělskej flám nebo Jak silná mám tu stát.

Alžběta se poslední dva roky věnovala především své rodině, loni se jí narodil syn Louis a nyní se vrací ve velkém stylu zpět na koncertní pódia. V letošním roce se začala objevovat na festivalech se svou akustickou show, kdy pracuje především se svým výrazným hlasem a looperem a sama se doprovází na kytaru. Tuto show předvede také 26. října od 18 hodin v Prostějově v komorním prostředí Kavárny Kavalír.

Od listopadu vyjíždí Alžběta na své vůbec první vánoční turné po celé republice pod příznačným názvem Vánoční Kolečko. Od příštího roku se chystá hrát v doprovodu své kapely a diváci se mohou těšit na nové písně z chystaného alba, které bude celé v češtině.

Vstupenky na prostějovský koncert Alžběty Kolečkářové jsou v prodeji přímo v Kavárně Kavalír a jejich počet je omezen.

Vstupné: 400,- Kč

Vstupenky: Květiny & Kavárna Kavalír, Netušilova 1620/7, Prostějov

SOUTĚŽ O VSTUPENKY

PROSTĚJOVSKÝ DENÍK JAKO MEDIÁLNÍ PARTNER AKCE MÁ PRO SVÉ ČTENÁŘE 2X2 VOLNÉ VSTUPENKY.

Stačí jen správně odpovědět na otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí při losu.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Která píseň Alžběty Kolečkářové je největším hitem?

a) Andělskej flám

b) Proud mezi námi

c) Jak silná mám tu stát

Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět SOUTĚŽ ALŽBĚTA KOLEČKÁŘOVÁ

Uzávěrka ve čtvrtek 24.10. do 24 hodin.